reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U nas póki co tfu tfu super. W czwartek wyszlam do domu i ogarniamy nowa rzeczywistość, która póki co jest dość łaskawa (wbrew oczekiwaniom). A Inka mega grzeczna i spokojna w porównaniu do starszej siostry.
A Ty czekasz na okres i działasz prawda? Bo ja czytam na bierzaco tylko mniej się odzywam. Ale kibicuje nadal bardzo mocno każdej z osobna [emoji16]
Zobacz załącznik 1129850
Mogłaś zrobić zdjęcie z trochę większej perspektywy to @bazylia128 by sobie cycuszki obejrzała 😂.
No śliczna ta malutka, no😍
 
reklama
Jezdem 🙂.
Ja standardowo oglądam Maję w ogrodzie 🙂. Mam dziś labę bo Siwy na motor pojechał, tyło czekam od niego na info o której rosół wstawiać 😜. Bo jak już pisałam on uwielbia taki na świeżo ugotowany, ale jestem dobra żona, nie😉. A dla siebie zrobię schaboszczaczka bo tydzień temu nie miałam 😊. Już mi ślinka leci, młode ziemniaki też wczoraj kupiłam, cały worek od razu. Uwielbiam takie ziemniaki z obiadu, pokroić w plasterki i usmażyć sobie wieczorem na patelni, jezuuuu, teraz to już serio siedzę obsliniona 😋😋😋. Na śniadanie zjadłam owsiankę z żurawiną i pestkami dyni, żeby nie było że jestem torba 😜.
Idę biegać po 11.30 bo o 12.30 chcę już kawę pić i żreć ciasto 😋.
U mnie taka średnia pogoda, ani zimno ani ciepło, niebo zachmurzone ale uwaga: NIE MA WIATRU!. No cud, nie pamiętam już dnia kiedy nie pizgało wiatrem 😱.
A my wróciliśmy już z rowerka, byliśmy godzinę ( ja jestem walnięta, ale uwielbiam jeździć i patrzeć jak ludzie maja w ogrodach ;) i sobie w trakcie przypomniałam, ze moja maja idzie 😭 i sobie nie nagrałam 😭😭 No ale trudno, pooglądałam w innych domach ;) i wcinam już drugie śniadanie 😋 rosół nastawiony a na drugie dziś pieczony kurczak w całości z batatami i fasolka szparagowa 😋😋 ale żadnego ciacha nie mam 🤔 za to mam wino bezalkoholowe do obiadu ;) oszczędzam się trochę po tych antybiotykach ;)
 
Je

Jejuuuu, Tyyyyy, ona na serio jest ładna [emoji7]. Bo wiesz że dużo dzieci to tak trochę nie wyglądają jak są takie małe, nie?
Fajnie, że nie daje ci w kość, ale wszystko przed Tobą [emoji12]. Pasztet już jadłaś?
No ba!
I pasztet i sushi [emoji16][emoji16][emoji16]
No i wiesz - planowana cesarka, bez skurczy i akcji porodowej więc się nie pomarszczyła [emoji6][emoji6]
 
O kurde, już widzę te muchy w Twojej chałupie 😱😱😱. Ja mam fazę na muchy u komary w domu 😱. Siatki w oknach są?
My w tym roku założyliśmy moskitery w oknach bo już mieliśmy dość latania po nocach z łapkami albo pocenia się w nocy jak w saunie bo baliśmy się otworzyć okien- i teraz jest megaaaaaaaaa cudownie nie mieć tego cholerstwa w domu!!!!! Komary i muchy są fuj 🥴
 
Mielismy ostatnio ciezki czas - moja mama zabieg, ja wrocilam do pracy - nowe projekty, ja w tym samym czasie histeroskopia- jego brak bo musialbyc w wawie, pozniej sie wycofal z obietnicy adopcji komorki w razie wu, pozniej ja po pracy łazilam po znajomych i miescie bez celu jak bezdomna, zaniedbalam pewne sprawy i podobno PRAWIE stracil cierpliwosci od piatku probuje mnie ustawic, mam zakaz wychodzenia z domu - no fakt ze jestem na sterydzie, porozumiewamy sie tylko spojrzeniami 😂 I jeszcze wymyslil ze od pn bedzie zawosil iprzywozil z pracy... Dlugo to juz trwa a ja sie jakos zablokowalam i nie umie tego odblokowac - moze znachor by pomogl ;)
Oooo, jak się pogodzicie to będą pierza fruwać w łóżku 😘
 
My w tym roku założyliśmy moskitery w oknach bo już mieliśmy dość latania po nocach z łapkami albo pocenia się w nocy jak w saunie bo baliśmy się otworzyć okien- i teraz jest megaaaaaaaaa cudownie nie mieć tego cholerstwa w domu!!!!! Komary i muchy są fuj 🥴
Łukasz kiedys w nocy z odkurzaczem latal i wciagal komary ;)
 
Oczywiście. Niestety ta mądrość przychodzi z czasem. Szczęśliwi, którzy są wyluzowani :)
Ja właśnie zaczęłam 20tc I jeszcze nie miałam chwili
To ile jeszcze ci zostało?
Od zajeb.....ania 😂
Końca nie widać 🤦‍♀️ Długi pierdzielony protokół.... Ale jak tak patrze na te strzykaweczki to tak mi się fajnie robi ze juz 4 zrobione, więc jest ok 😂😂😂
 
reklama
Na moim podwórku i w szkole słowo Bolesławiec znaczyło tylko jedno. Nie można było powiedzieć, że tam się było no od razu szly teksty, że na pewno w wariatkowie... A Bolesławiec to ładne miasteczko. Legnica paskudna. Jeszcze Złotoryja jest ładna.
Ja kocham moj Bolesławiec i to prawda musze przyznac ze nasz prezydent ten sam od lat bardzo dba o miasto. Legnica zawsze dla mnie byla taka smutna. A w Złotoryi to szczerze nigdy nie byłam 😂ale jak zjade do Polski to chętnie pozwiedzam😉
 
Do góry