reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jesne kochana z chęcią. Tylko wiesz jak jest teraz, wszystko dalej pozamykane. A jak jest u was? U nas powoli zaczyna wszystko wracac do normy. Ludzie zaczęli wychodzic. Sklepy pelne ludzi😱

Noo wiem, masakra jakaś 😕 Już zaczęli otwierać dużo sklepów na szczęście w tym ikee jak się nie myle.. Noo a ludziów jak mrówkow wszędzie, już chyba każdy ma gdzieś ta koronę..Ile można w domu siedzieć, zwariowac sie da. Jeszcze jak zniosą to przymusową kwarantanne ktora ma wejść w życie 8 czerwca to juz wogole będę szczęśliwa bo bym z chęcią do domu poleciala, no ale zobaczymy co będzie 😉😘
 
Noo wiem, masakra jakaś 😕 Już zaczęli otwierać dużo sklepów na szczęście w tym ikee jak się nie myle.. Noo a ludziów jak mrówkow wszędzie, już chyba każdy ma gdzieś ta koronę..Ile można w domu siedzieć, zwariowac sie da. Jeszcze jak zniosą to przymusową kwarantanne ktora ma wejść w życie 8 czerwca to juz wogole będę szczęśliwa bo bym z chęcią do domu poleciala, no ale zobaczymy co będzie 😉😘
Ta ich kwarantanna to jakiś cyrk. O 3 miesiace za późno . Masakra czasami sie zastanawiam co ja robie w tym kraju.
My prawdopodobnie jedziemy pod koniec czerwca. Dzis sie dowiem na 100%czy znajda kogos na moje miejsce w pracy .
A skad jestes z Polski?
 
Ta ich kwarantanna to jakiś cyrk. O 3 miesiace za późno . Masakra czasami sie zastanawiam co ja robie w tym kraju.
My prawdopodobnie jedziemy pod koniec czerwca. Dzis sie dowiem na 100%czy znajda kogos na moje miejsce w pracy .
A skad jestes z Polski?

No żebys wiedziała że cyrk.. Obudzili sie troszkę za późno z tym.. Ja jestem z Bydgoszczy a Ty??
 
reklama
Do góry