reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Noo, naprawdę jest piękny początek lata, oby całe takie było 😊 Moj mąż mowi że jeszcze trochę i w Anglii będzie tak jak na Hawajach 😁😁😁
Tez mam taką nadzieję na takie lato 😉bo w zeszłym roku to była totalna masakra
Oby spełniły sie slowa Twojego meza to chyba zostanę tu na stałe 😂a ty kochana z jakich rejonów? Bo nie pamiętam czy pytalam wcześniej 🤔
 
Ja na dzisiaj robie poędwiczke w sosie pieczarkowo smietanow pietruszkowym - jaaaamiiiiiii ;) @Netiaskitchen a ty co na dzisiaj masz w planach ? Bo @fredka84 pewnie swoj standard - schobowy ;)
Ja dziś na leniwca-darmozjada czyli obiad u rodziców😉, ziemniaczki mlode, mizeria, indyk w sosie pieczarkowym i kalafior. No a na deser mega lody 😊Głodni nie wróciliśmy 😊
 
reklama
Wow, dla mnie też mogłoby jej nie być, ale ją toleruję 🙂. Najgorsze jest to że wszystkie fajne rzeczy typu ptasie mleczko, snickersy itp jest pooblewane czekoladą, i po co😜. A mój mąż to wręcz marzy żeby ktoś stworzyl ptasie mleczko bez czekolady 😂. Zawsze żebra żebym mu ją poobgryzała😂
Rozumiem go!!! 😊ja kiedyś jak nie było zwyklych śmietankowych lodów na patyku w sklepie i wzięłam takie w polewie czekoladowej, a potem stałam obok kosza na śmieci i wyrzucałam obskubaną czekoladę 😆a ludzie patrzyli na mnie jak na kosmitkę 😊dopiero jak obskubałam tego loda to mogłam go normalnie zjeść 😆
 
Do góry