reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wow, dla mnie też mogłoby jej nie być, ale ją toleruję [emoji846]. Najgorsze jest to że wszystkie fajne rzeczy typu ptasie mleczko, snickersy itp jest pooblewane czekoladą, i po co[emoji12]. A mój mąż to wręcz marzy żeby ktoś stworzyl ptasie mleczko bez czekolady [emoji23]. Zawsze żebra żebym mu ją poobgryzała[emoji23]
Serio?!?! Teraz mi jeszcze bardziej przykro [emoji23][emoji23][emoji23]
 
A który to już tydzien/miesiac? Nie było mnie 2 msc i nie pamiętam dokładnie. I czy już wiadomo czy synek czy córcia? Ja się wczoraj dowiedziałam że moja siostra będzie miała córeczkę (ma już synka 4.5 roku) i się ucieszyłam mega.
Nastawienie jeszcze luźne, bo czekamy na owulacje żeby 5 dni po niej zrobić transfer (podchodze do naturalnego prawdopodobnie). W ogóle wiecie może czy przy transferze na naturalnym cyklu bierze się jakieś leki po?


No u nas już 17tc leci ❤️ będzie syn ❤️❤️❤️ póki co wszystko jak najbardziej ok z naszym Maluchem 😘

Ja nawet po IUI miałam luteinę więc myślę, że w cyklu naturalnym też się coś dostaje.
 
reklama
Do góry