reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No żebys wiedziała że cyrk.. Obudzili sie troszkę za późno z tym.. Ja jestem z Bydgoszczy a Ty??
Większość moich znajomych to Bydgoszcz i Torun😁zawsze mówimy z mezem ze z tym rejonem sie najlepiej dogadujemy . Mam tam przyjaciół ktorzy zjechali do Polski. Czesto ich odwiedzamy. Ja kochana Bolesławiec(Dolnyslask). Ale lecze sie w Gdyni, wiec ostatnio zwiedzamy cala Polskę 😉
 
Większość moich znajomych to Bydgoszcz i Torun😁zawsze mówimy z mezem ze z tym rejonem sie najlepiej dogadujemy . Mam tam przyjaciół ktorzy zjechali do Polski. Czesto ich odwiedzamy. Ja kochana Bolesławiec(Dolnyslask). Ale lecze sie w Gdyni, wiec ostatnio zwiedzamy cala Polskę 😉

😁😁😁 Ooo, no widzisz.. Ja to znowu z Bydgoszczy tutaj znam tylko 1 osobe 😉
A Ty ze Śląska daleko troszke do Gdyni masz.. Mój mąż jest Bułgarem i na początku jak jeszcze słabo mówił po Polsku to ludzie zawszę myśleli ze jest ze Śląska 😂
 
Miłego dnia wszystkim mamusiom i przyszłym mamusiom też ! ❤ ✊ 😘
U mnie dziś piękna pogoda aż chce się żyć!😊
Piękny początek czerwca mamy 😻
@nieagatka Powodzenia !Czekamy na piękne dziecię ❤

Witaj, Tobie również życzę Milego Dnia, u Nas też kolejny piękny słoneczny dzien ❤️No i Wszystkim życzę Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia dziecka, w końcu dziećmi dla Naszych rodziców zawsze będziemy 😊😉❤️
 
😁😁😁 Ooo, no widzisz.. Ja to znowu z Bydgoszczy tutaj znam tylko 1 osobe 😉
A Ty ze Śląska daleko troszke do Gdyni masz.. Mój mąż jest Bułgarem i na początku jak jeszcze słabo mówił po Polsku to ludzie zawszę myśleli ze jest ze Śląska 😂
U nas jest naprawde duzo osob z Bydgoszczy. Od nas z miasta jest moze 5 osob wliczając nas😁
A ty kochana sie leczysz w Polsce czy tu w Anglii?
 
reklama
Do góry