reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja nie lubię czekoladowych bo nie lubię czekolady. Bardzo nie lubię czekolady...
Wow, dla mnie też mogłoby jej nie być, ale ją toleruję 🙂. Najgorsze jest to że wszystkie fajne rzeczy typu ptasie mleczko, snickersy itp jest pooblewane czekoladą, i po co😜. A mój mąż to wręcz marzy żeby ktoś stworzyl ptasie mleczko bez czekolady 😂. Zawsze żebra żebym mu ją poobgryzała😂
 
Wow, dla mnie też mogłoby jej nie być, ale ją toleruję 🙂. Najgorsze jest to że wszystkie fajne rzeczy typu ptasie mleczko, snickersy itp jest pooblewane czekoladą, i po co😜. A mój mąż to wręcz marzy żeby ktoś stworzyl ptasie mleczko bez czekolady 😂. Zawsze żebra żebym mu ją poobgryzała😂
Dlatego ja raczej nie jem słodyczy bo prawie wszystko ma czekoladę i często nie da się jej ściągnąć. A najgorzej jak ciasta mają czekoladę... Albo torty.....blehhh
 

Załączniki

  • IMG_20200531_165034.jpg
    IMG_20200531_165034.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry