reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No co za pyszności dziś robicie?? Ja mam teścia na obiad wiec nasze menu na dziś to zupa krem z pora i szparagów, kurczak pieczony z batatami pieczonymi, a na deser mini batoniki bounty ;) batoniki są bez cukru tylko z miodem ;) Zobacz załącznik 1126965
A ja nawet miodu nie jadam bo sie obawiam ze jest sztucznie dosladzany😪Jadam desery totalnie bez cukru jedynie z tymi naturalnymi z owocow. Z przyjemnosci to mi kawa z mlekiem i cukrem -tym sztucznym zostala🥴
 
A ja nawet miodu nie jadam bo sie obawiam ze jest sztucznie dosladzany😪Jadam desery totalnie bez cukru jedynie z tymi naturalnymi z owocow. Z przyjemnosci to mi kawa z mlekiem i cukrem -tym sztucznym zostala🥴
My mamy sąsiada co ma swoją pasiekę i od niego kupujemy miód, jest super. Ja teraz tez staram się nie jeść w ogóle cukru wiec nawet te dzisiejsze batoniki to taki mały grzeszek ;)
 
No co za pyszności dziś robicie?? Ja mam teścia na obiad wiec nasze menu na dziś to zupa krem z pora i szparagów, kurczak pieczony z batatami pieczonymi, a na deser mini batoniki bounty ;) batoniki są bez cukru tylko z miodem ;) Zobacz załącznik 1126965
Proooooooooooossssszzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeee daj mi przepis baunty uwilebiam a do tego jak bez cukru to dla mnie wypas...
 
Smaka narobiły to i ja się wzięłam za moje ulubione lody 🤪 cóż najwyżej dupsko urośnie 😁

9721FE7A-053B-4A5A-8936-EE66D0A4CE27.jpeg
 
reklama
Do góry