reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Piękna Rozalka [emoji173][emoji173][emoji173] bardzo się ciesze,że wszystko dobrze. Co o dziwo,że waga dobra? Skoro po matce tylko w brzuchu widać,że jest w ciąży to wiadomo,że resztę Dzidziolek przyjmuje [emoji7][emoji7][emoji7]
Przez to, ze mamy pępowinę dwunaczyniową może dostawać za mało jedzonka .. więc szczerze to nastawiałam się na malutkie dziecko ;) No ale jaka będzie zobaczymy po porodzie ;)
 
Dopłaty za Lewego są już chyba od dawna. Na pewno prawie dwa lata temu już były bo dziewczyny o tym pisały. Jeszcze wizyty ok. ale transfer swojej pacjentki to dziadostwo.
A co to za różnica kto zrobi transfer 🤔. Mi chyba za każdym razem kto inny robi więc różnicy nie widzę, w ciąży nie jestem 😜
 
A co to za różnica kto zrobi transfer 🤔. Mi chyba za każdym razem kto inny robi więc różnicy nie widzę, w ciąży nie jestem 😜
W zasadzie różnicy nie ma, byle było sprawnie. Jak widać Lewy jest już takim królem , że za normalną stawkę nie będzie tego robił.
Ja wolałam mieć wszystko u mojego lekarza. W Bocianie Białystok jest taka możliwość, że wszystko jeden robi. Mój lekarz był na urlopie to mogłam sobie wybrać kogo chce do transferu, punkcji ....
 
Nooo to ciotki 😇 jestem po usg :) z Rozalką wszystko Ok, będzie modelka 😂 długie nóżki ma i o dziwo waga bardzo dobra 😂 Ok 1,2 kg
A pępowina 2 naczyniowa jest.. ale mała sobie najwidoczniej nic z tego nie robi ✊🏻 Twarda jest 🤓
Usg trwało chyba z 3 min 😂 ale najważniejsze, że z dzieciątkiem wszystko dobrze 🥰


Ślicznotka ❤️❤️ będzie miała branie jak podrośnie 😂 tata niech już wysokie ploty stawia i siekierę ostrzy 😂
 
reklama
baaardzo Ci dziekuje :)
az sie przerazilam - co to jest biopsja cialek kierunkowych?

kurde, no dajesz nadzieje... ale az 4 procedury pelnej stymulacj??

a mieliscie zdiagnozowana przyczyne? opiszesz troche wiecej Wasza droge?
poszukam cech wspolnych i stwierdze ze mi tez sie w takim razie na pewno uda :)
gratuluje Ci brzuszka, musi byc cudowne uczucie...

u mnie idiopatyczna nieplodnosc, druga procedura bedzie po wakacjach
😲 Nie wiem co to jest ta biopsja cialek kierunkowych.
A ty juz jesteś zapisana do konkretnego lekarza?
U mnie trochę się zeszło bo miałam zwalona immunologie i dopiero po zaleceniach Pas.... nika zalapalo porządnie.
Miałam trzy stymulacje, jedna procedurę na mrożonych komórkach. Trafiliśmy do kliniki z czynnikiem męskim, ale zarodki zawsze mieliśmy ładne. Dziewiąty transfer 13go zarodka się udał ☺ i mamy jeszcze 5 blastek zamrozonych.

Trzymam kciuki żeby twoja droga nie była taka długa jak moja 🤞
 
Do góry