reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Może mi któraś z Was napisać jak to jest przy przygotowaniu do transferu mrożonego zarodka na sztucznym cyklu?Mam dziś 5dc,estrofem 3razy po 2mg dziennie i już czuję się jak na owu,boli mnie brzuch i mam śluz płodny. Wizyte mam 10 dc. Czy może być na sztucznym cyklu za póżno na transfer?Jak to jest? Bo się boję że zaś kolejny miesiąc w dup.. będzie:/
 
Już widzę jak tatuś robi casting na zięcia[emoji7][emoji7][emoji7]
Mówił, że córcia jeszcze sobie poczeka [emoji23] ma zakaz i celibat [emoji41]
Ciekawe jak Twój mąż będzie strzegł Hani [emoji23]
O tym samym pomyślałam [emoji23][emoji23] biedne te wasze córki [emoji23][emoji23]
Mój mojej córce od urodzenia powtarza, że nie wychodzi na randki do 30stki [emoji16][emoji38]
 
A mój jak się dowiedział, że ślub planujemy to się zrobił blady i się spocił w 10 sekund i wykrztusił "dajcie mi chwilę" i wyszedł 😂 miałam 25 lat więc rozumiem waszych facetów 😂😂 a wtedy chodził i przeżywał "oj córuś moja córuś już ty długo panienką nie będziesz" 😂
 
Może mi któraś z Was napisać jak to jest przy przygotowaniu do transferu mrożonego zarodka na sztucznym cyklu?Mam dziś 5dc,estrofem 3razy po 2mg dziennie i już czuję się jak na owu,boli mnie brzuch i mam śluz płodny. Wizyte mam 10 dc. Czy może być na sztucznym cyklu za póżno na transfer?Jak to jest? Bo się boję że zaś kolejny miesiąc w dup.. będzie:/

To typowe objawy przy estrofemie, nic się nie martw :) Zwykle wizyta jest koło 10 dc, lekarz sprawdza grubość endometrium, jeśli stwierdzi, że jest ok to włączy progesteron i ustali transfer na za 5 lub 3 dni (zależy jaki zarodek będziesz mieć transferowany). Jeśli endo będzie za cienkie to pewnie będzie kazał przyjechać za jakiś czas na kolejne usg i może zwiększyć ilość estrofemu, na pewno nie będzie za późno na transfer ☺
 
reklama
To typowe objawy przy estrofemie, nic się nie martw :) Zwykle wizyta jest koło 10 dc, lekarz sprawdza grubość endometrium, jeśli stwierdzi, że jest ok to włączy progesteron i ustali transfer na za 5 lub 3 dni (zależy jaki zarodek będziesz mieć transferowany). Jeśli endo będzie za cienkie to pewnie będzie kazał przyjechać za jakiś czas na kolejne usg i może zwiększyć ilość estrofemu, na pewno nie będzie za późno na transfer ☺
Dzięki:) od razu mi ulżyło. A jak ma się na tych sztucznych cyklach owulacja? Transfer robi się po? Jak to wygląda? Trzeba się np wtedy zabezpieczac? Wiem głupie pytania zadaję:)
 
Do góry