reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja tam mam swoich faworytów Kunicki i PaLaszewski:-) jeden spokojny i rozważny drugi ryzykant :-))) Ostatnio z synem tam byłam i oczywiście pokazałam Palaszewskiemu bo to on transferowal:-) się facet wzruszył i ja:-)
😊😊😊No widzisz😊
Ja od Kunickiego zaczynałam, potem poznałam wszystkich, wybrałam Pałaszewskiego, a potem już życie. Maksia transferował też Pałasz i za każdym razem jak chodzilismy potem razem na wizyty to było tak przemiło 😊A najlepsze jest to, że ostatnie wizyty z naszym drugim maleństwem w tym ta serduszkowa to znowu był Kunicki 😊taka pętla😊
a do Pałasza wpadłam kiedyś bez żadnego trybu jak byłam w klinice przy okazji badań prenatalnych 😊Akurat nie miał pacjentów, więc ze 20 min gadaliśmy, bo podczas jego L4 inni dokonczyli mi stymulacje, zrobili punkcję i transfer z sukcesem. Był w niezłym szoku😊
Kawał życia w tej klinice...
 
reklama
i na dodatek psychicznie skrzywiona - ty widzisz jak taka cala pokszywiona to musisz na bank do nazego znachora jechac 😋
Masz pogląd jak właśnie wyglądam, kiedy nie mogę sie smiać głośno hqdefault.jpg
 
Ja przeżyłam drożność bez problemu. Bol taki mocno okresowy ale do przeżycia tylko ze ja miałam oba drożne.
Wiesz narkoza nie jest obojętna dla naszego organizmu i transfer w narkozie to ostateczna ostateczność ale 99 % kobiet ma transfer szybki i bezbolesny. Ja mam specyficzna szyjkę i dlatego było trudno ja już miałam takie trudności przy inseminacji. Ale sprawny lekarz z odpowiednim cewnikiem nie ma problemu jak widać 😉😉 teraz będę miała histeroskopie to sobie dokładnie obejrzą ta moja szyjkę i mam nadzieje ze zrobią notatki typu” na godzinie dwunastej lekko w prawo” 😂😂😂
Ja mam dzisiaj głupawkę i sprzątam i tańczę od tana bo w poniedziałek idę do nowej pracy 🤟🤟🤟
I będzie zbieranko na 2,3,4 i 5 stymulację ✊🤟🤟
No to może mnie dlatego tal bolało bo mi powiedziała ze żaden nie jest drożny, później byłam na histero, ale okazało się ze jeden drożny ale leniwy.
Ja niedawno dostałam umowę na czas nieokreślony, całe szczescie, ze ta praca jest bo to wszystko kosztuje tak koszmarne pieniądze...
To powodzenia w nowej pracy ! ☺️
 
No to może mnie dlatego tal bolało bo mi powiedziała ze żaden nie jest drożny, później byłam na histero, ale okazało się ze jeden drożny ale leniwy.
Ja niedawno dostałam umowę na czas nieokreślony, całe szczescie, ze ta praca jest bo to wszystko kosztuje tak koszmarne pieniądze...
To powodzenia w nowej pracy ! ☺
To dokladnie jak u mnie tylko u mnie HSG wykazalo na poczatky dwa niedrozne ale pozniej sie obkladalam i kapalam w borowinei ;) i cos tam dregneło ;) @Ananasowa93 pochwal sie co to za praca ;) Musze czymss mysli zajac bo nie moge przestac sie smiac przez @fredka84 - a moze by tak praca sie zajać ;)
 
reklama
Do góry