reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj temat przyjaciolek w ciazy jest ciezki ;( ❤ ❤ ❤ jestem z Toba i ie rycz ;) ty zaraz tez bedziesz takie zdjecia posiadac - dopiero bedziecie z mezem cykac foteczki ;)
To taki złożony problem bo ta dzidzia jest nie do końca chciana tzn nie planowana typowa wpadka.
A ja czuje radość bo to piekne ze będzie miała córeczkę❤️
Ale z drugiej sprawia mi wielki ból - choć nigdy nawet przez sekundę nie dałam jej tego odczuć.
Nikt nie wie ze się staramy - oprócz mojej siostry ale nawet ona nie wie ze podeszliśmy do in vitro. Ciagle myśli ze naturalnie i ciagle powtarza „ zobaczysz już niedługo się uda” ale ja wiecie mam takie mmmmhm Aha No jasne, pewnie jestem pozytywnie nastawiona 😂😂
Także tylko tu na forum mogę się uzewnętrznić trochę ✊❤️
 
reklama
Biedna😢. Chodź do mnie na kotleciki to Cię przytulę 😢. Nie płacz 🙏
Mi moja sister wysyła codziennie zdjęcia... Wiesz co czuję, prawda?
Wiem ja przeżyłam już ciąże szwagierki i przyjaciółki. Chyba już nic mnie nie złamie 🤟 ale do dziś boli jak widzę teściów zakochanych w małej i marzy mi się żeby kiedyś tak rozpieszczali moje dziecko 🥺😍 a może wtedy i mi skapnie trochę ich uwagi ...
 
Właśnie! Jak to napisałaś to pomyślałam że ja też tak do niedawna żyłam. Od cyklu do cyklu, i tak w kółko. A teraz jak mam dłuższą przerwę, (nie z własnego wyboru) to zaczęłam zauważać inne wartościowe rzeczy w moim życiu ❤️. I było całkiem fajnie, powiem Ci🙂. Niestety ten luzacki czas się już kończy i czas wracać do tej nierównej walki 🙃
Panietaj, że wracasz, żeby wygrać!!! 😊
 
Nie bój się kochana.. musi być wszystko dobrze. Ja trzymam kciuki caly czas I myślę pozytywnie o Was wszystkich, bo wiem,że teraz jest Wam ciężko. Trudny czas przed Wami, badania, leczenie, transfery.. I to wszystko w dobie pandemii.
Myślę,że każda ciężarna z forum wysyła wszystkie ciążowe fluidy w Waszą stronę [emoji8]
Dziekuje kochana ❤
Boje sie. Wiem ze musze byc silna dla meza , rodziny i dla was. Wiem ze moge tutaj powiedziec o swoich uczuciach. Uslyszalam ostatnio ze powinniśmy sobie dac spokoj. Ze ja trace tym wszystkim zdrowie! Te slowa powiedziala kobieta ktora ma dziecko i nigdy tego nie zrozumie. Dopoki mam sile bede walczyc koniec kropka. Mam jeszcze 4 śnieżynki i nie odpuszcze na pewno😉
 
reklama
Dziekuje kochana ❤
Boje sie. Wiem ze musze byc silna dla meza , rodziny i dla was. Wiem ze moge tutaj powiedziec o swoich uczuciach. Uslyszalam ostatnio ze powinniśmy sobie dac spokoj. Ze ja trace tym wszystkim zdrowie! Te slowa powiedziala kobieta ktora ma dziecko i nigdy tego nie zrozumie. Dopoki mam sile bede walczyc koniec kropka. Mam jeszcze 4 śnieżynki i nie odpuszcze na pewno😉
Jak to cie pocieszy to ja dokładnie takie słowa usłyszałam od mojej mamy. Pewnie nie chciala źle, o mnie sie martwiła, ja jestem jej dzieckiem, ale przykrosc mi sprawiła przeokrutna! I podcieła mi skrzydła! Teraz duzo ostrozniej podchodze do tego co jej mówię.
Trzymaj sie cieplutko i głowa do góry😊Masz cztery mrozaczki, masz dla kogo walczyć!!
 
Do góry