reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bocian już jest dawno w Szczecinie, chyba ponad rok😉teraz mieli zawieche... Przez Koronę.
Trochę mnie zmartwiły Twoje wieści o przejściach, bo ja tam do Bączkowskiego się chciałam umawiać, ale jednak chyba zostanę przy Gyn
Wiem że był ten Bocian, ale na transfery i punkcję trzeba było gdzieś na koniec świata jeździć 😜. A teraz będą mieli wszystko u siebie, super 😊
 
Fredzia będzie git.
Ja nie transferuje w lipcu[emoji16][emoji16][emoji16]
Także świętujesz sama.
A serio, to kiedyś kuwa musi się udać. Musi.
I słoneczko będzie dla każdej z Nas[emoji559][emoji559][emoji559]

Ps. Ja jestem nienormalna. Zapierdzielałam, ciułałam, po kredyt Małża wysłałam a teraz odwlekam[emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Też gów***mam... Tyle, że mi już nogawkami leciiii. Dla mnie to ostatnia szansa[emoji33]
Czemu nie? Kiedy będziesz działać? Skąd taka zmiana planów?
 
Dziewczyny mam do Was takie pytanie
Czy któraś z Was podchodziła do transferu na znieczuleniu ? Wiecie kiedy takie znieczulenie można dostać ?
A po co Ci znieczulenie do transferu? Transfer nie boli i trwa chwilkę dosłownie 😊jak dla mnie to najprzyjemniejsza procedura w całym in vitro, a mówię to bo miałam w sumie 7 transferów 😉
 
Nie sadze ze zrobilam tak wiele niepotrzebnych badan - teraz kiedy one wychodz spoko tak sie moze wydawaca ale niestety wszystko na to wskazywalo ze cos jest nie tak. Nie wiesz bo nie bylo cie tu jakis czas ja przy jednym slabo droznym jajowoadze w miedzy czasie zaszlam w ciaze i sie okazlo rozlanym pustem jajem po tym jak trzy miesiace wczesniej wzielam ostatniego zarodka i tez sie okazalo ze musze urodzic puste jajo i sama to zrobilam a obijalam sie Z TYM prze prawie 1,5 miesiaca zanim odstawilam leki... Wczesniej dwie biochemie. Sa osoby tu na forum kotre twierdzily ze marnuje zarodki zamiast sie zbadac wiec jak widac zdania sa rozne ;) Moja ostania stymulacja tez byla dla mnie koszmarem, AMH ponad 9 40 pecherzykow, po czym okazalo sie z wielu innych przyczyn ze zostaje z jednym mrozaczkeim bo siwzy transfer nigdy nie wchodzi w gre ;) Ale spoko nie znamy sie - ja poporstu czuje w sobie tyle pokladow milosci i tak wielką potrzebe zalozenia rodziny i przede wszystkim obdarowania meza dzieckiem ze jestem w stanie zrezygnowac ze swoich genow ;) No i jestem tez troche histeryczka, neurotyczka, mam ADHD i i hiochodnryczka o juz wszyscy wiedza ;) Nauczysz sie mnie ;)

A czemu nie możesz mieć świeżego transferu ?
 
A po co Ci znieczulenie do transferu? Transfer nie boli i trwa chwilkę dosłownie 😊jak dla mnie to najprzyjemniejsza procedura w całym in vitro, a mówię to bo miałam w sumie 7 transferów 😉
Ja piernicze 7 razy to już przeżyłaś 😱 Jeśli chodzi o te kwestie to dla mnie pobieranie wymazu to jest tragedia tydzień psychicznie sie do tego przygotowuje, tak mnie to boli i takie to dla mnie nie przyjemne ze jejku....
I Jak tylko pomyśle sobie o tym transferze to mi już słabo, wiem ze każdy ma inny próg bólu, ale ja w tej kwesti jestem baaardzo słaba...
Miałam 6 operacji na kolana, śruby i różne inne rzeczy w kościach i było spoko 😂
 
Czesc kobitki😀
dawno mnie tu nie bylo...ale moze ktos pamieta mnie jeszcze? Nie nadrobie paru tysiecy postow niestety,ale widze ze pare znanych mi osob wrocilo po brzuszki,ja juz tez za swoim tesknie. Zosia i Lennart skonczyli roczek,kocham coraz bardziej,jesli mozna.Moje dwie adoptowane komoreczki,sa najlepszym wyborem w moim zyciu.I sa takie nasze🤩🤩🤩Zoska to wykapany tata,Lulek jak moj stsrszy syn.Pozdrawiamy Was mocno,trzymamy kciuki za wszystkie
 

Załączniki

  • IMG-20200517-WA0057.jpg
    IMG-20200517-WA0057.jpg
    111,8 KB · Wyświetleń: 87
  • 20200523_184735.jpg
    20200523_184735.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 82
  • 20200506_163729.jpg
    20200506_163729.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 83
A tak w ogóle to cześć dziewczynki 🙂. Dziś od rana super humor, bo piateczek i wieczorem kielbacha z ogniska😋. Już przed pracą byłam na małych zakupach w Biedrze 🙂.
Jak parę dni temu sobie chlipałam w rękaw, to teraz tryskam energią... Coś to podejrzane 😌
@bazylia128 pogodzona z mężem? Łóżko super godzi 😘
@Ananasowa93 lepiej ci dziś? ❤
Fredzioszek tak się cieszę, ze już się lepiej czujesz!!! Brakowało nam Ciebie ❤️❤️❤️ Twojego humoru i energii 😍😍😍 miłego dnia 😘
 
reklama
Do góry