reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak to niestety jest, mam wrażenie, że po przerwie jeszcze gorzej wrócić do tego wszystkiego :( czasem dobrze narzucić sobie taki tryb zadaniowy i małymi kroczkami do przodu, powoli planować co dalej, ale nie zatrzymywać się. Kochana będzie dobrze, trzymam za Ciebie mocno kciuki ❤
Dziękuję bardzo kochana❤. Masz racje mysle ze ta przerwa zle na mnie wpłynęła. Postram sie wziąść w garść. Musze wrócić do ćwiczeń. Zajac glowe i nabrać siły 💪
 
reklama
Poklocilam sie dzisiaj z Łukaszem 😩 😩 😩 On sie powoli zaczyna wycofywac z adopcji komorki - powiedzial mi ze nie chce miec dziecka z inna kobieta ;( Nie dosc ze tyle sie nie widzielismy to jeszcze sie poklocilicmy ;( Smutne to bardzo ;(
Te Łukasze chyba takie są bo ja z moim też kłótnia okropna, płakałam chyba godzinę w łazience 😓
A on poszedł rozwalać murek do odpływu a jak zaczol murować to rozpadało się jak cholera, dobrze mu takkkkkk!!!
 
No tera to już płyniesz kochana:-) jaka KD za daleko do Ciebie mam! I po pijaku nie jeżdżę! I to Cię chroni. U mnie był tylko jeden i udało się. Ty masz prawie pewniaka ! Normalnie gdybys była koniem postawiłabym na Ciebie buehehehe cały majątek!!!!
uhuuuhuuhu to teraz ty chyba masz nature hazardzisty ;) Zobacz- wczesniej mialam 3 transfery i blastki 4AA - ciaze biochem i 4CC puste jajo - myslisz ze one wszystkie byly wadliwe? Teraz mam tylko jedynaka a tyle sie juz naczytalam o AK ze prawie za kazdym razem sie udaje zwlaszcza w moim wieku ze nie ukrywam iz jest to dla mnie pewna fomy zabezpieczenia ;)
 
Te wlew załatwię w Gdyni u jakiegos ginekologa tylko musze podac konkretne daty a ja jeszcze nie wiem. Jak nikt sie nie zgodzi to albo w Warszawie albo w Koninie bede miala. Trudno pojade gdzie trzeba.
Szczerze to nie mam konkretnego planu b ale mysle ze jak sie nie uda to wroce do Pasnika i zobaczymy co on powie ale na pewno odczekam kilka miesięcy zeby dość do siebie.
Najgorsze jest to ze tak bardzo nie moglam się doczekac transferu a teraz gdy jest blisko to sie boje😞
Kochana w Gdyni jest prywatna klinika Revital centrum medyczne. Zadzwoń tam, może ci zrobią
 
Moze mial dzisiaj zly dzien dlatego swoja frustraje przerzucil na Ciebie.Daj mu chwile i wroc ponownie do rozmowy.Sama mam problem ze swoim.Zachowuje sie jak baba-ciagle ma focha o wszystko.We wtorek obrazil sie i Bog mi swiadkiem nie wiem o co!Pytam o on nic mowi ze wredna jestem.Qrwa!😤
Ty wredota A JA HISTERCZKA 🤭 🤭 😂 😂 😂 Nie wiem juz sama moze mu kiedys podziekuje jak popatrze na swoje dziecie ;) On jest zawsze taki twardo stapajacy po ziemi ;)
 
uhuuuhuuhu to teraz ty chyba masz nature hazardzisty ;) Zobacz- wczesniej mialam 3 transfery i blastki 4AA - ciaze biochem i 4CC puste jajo - myslisz ze one wszystkie byly wadliwe? Teraz mam tylko jedynaka a tyle sie juz naczytalam o AK ze prawie za kazdym razem sie udaje zwlaszcza w moim wieku ze nie ukrywam iz jest to dla mnie pewna fomy zabezpieczenia ;)
Za ten wiek to kopa w zadek powinnaś dostać!!!
 
A ja pije sobie ognisty trunek;-). Mam odczucia ambiwalentne po tej nieudanej próbie. Jakoś się zastanawiam czy nas stać na to dziecko i jak trudno będzie. Wiesz jakoś wcześniej żyłam marzeniem jak to będzie pięknie. A teraz sobie myśle, ze z tymi dziećmi to jest jak z piątym drinkiem. Nie każdego na niego stać w dobrej knajpie:-) i nie każdemu on nie zaszkodzi:p wiec może mój syn będzie jedynakiem i odpuścimy po tym FET.
Akurat odpuścicie :) Jak już zakiełkowała myśl o dziecku to koniec, ciężko się z tego wyplątać.
 
reklama
Do góry