reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak najgorsze finanse ;( Ty wiesz ze ja tez zawsze zylam takimi marzeniami i wyobrazalam sobie swoja rodzine? Zawsze w niej widzialam 2 dzieci a teraz tyle czasu walcze o jedno ;( Nie koniecznie ze swojej komorki ;( Mysle ze priorytety sie bardzo zmieniaja wraz z naszym doswiadczeniem ;(
A ja chcialam miec troje pffff
Teraz sama siebie moge wysmiac
Priorytety to raz, a dwa zobacz jak granica moralna sie przesuwa. Nigdy nie myslalam o invitro... a dzis?
Ja tez mam w planach adopcje komorki jesli kolejna stymulacja sie nie uda. Zrobie WSZYSTKO!
To ze ktos moze byc nawet wiatropylny i palcopędny (zanim pomyśli, już jest w ciąży) to nie znaczy że ja mam z macierzyństwa rezygnować. O nie!
Choc mam obawe... o swoje odczucia jak ono urodziłoby się. Ale mogę miec dziecko z mezem, albo nie miec? Wybor jest prosty!
 
W 1 stymulacji mialam 4 balstki z 5 komorek, teraz mam jedna ;( Umowilismy sie ze jak zgodze sie na PGD to on sie zgodzi w razie wu na adopcje komorki. PGD zrobione, ja obiecalam ze podejde do 3 stymulacji ale pozniej pasuje ;( A Łukasz sie teraz wycofuje ;(
No to kochana! Upłyną wieki (jeśli w ogóle do tego dojdzie, a NIE DOJDZIE) zanim staniecie przed decyzją. Kropla drąży skałę. Szkoda teraz nerwow... JESLI JUZ staniecie przed taka decyzja -
Ze sie nie udala trzecia pelna proba - to zobaczysz jak sie zachowa... daj czas...
Ale i tak bedzie dobrze i nie dojdzie do tego 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

a co do ilosci komorek: masz zajebista skutecznosc (ilosc zarodkow z komorek).
4 na 5 komorek byly zdrowe. Czyli 80% dobrych!!
A u mnie? Na 15 komorek tylko 4 slabe zarodki. Słabe. Niecałe 30%
Czy ważna jest ilość?
Może jedna rozbije bank!
 
No i jest wynik 10dpt 3.5 :-(
Poklocilam sie dzisiaj z Łukaszem 😩 😩 😩 On sie powoli zaczyna wycofywac z adopcji komorki - powiedzial mi ze nie chce miec dziecka z inna kobieta ;( Nie dosc ze tyle sie nie widzielismy to jeszcze sie poklocilicmy ;( Smutne to bardzo ;(
Moze mial dzisiaj zly dzien dlatego swoja frustraje przerzucil na Ciebie.Daj mu chwile i wroc ponownie do rozmowy.Sama mam problem ze swoim.Zachowuje sie jak baba-ciagle ma focha o wszystko.We wtorek obrazil sie i Bog mi swiadkiem nie wiem o co!Pytam o on nic mowi ze wredna jestem.Qrwa!😤
 
A ja chcialam miec troje pffff
Teraz sama siebie moge wysmiac
Priorytety to raz, a dwa zobacz jak granica moralna sie przesuwa. Nigdy nie myslalam o invitro... a dzis?
Ja tez mam w planach adopcje komorki jesli kolejna stymulacja sie nie uda. Zrobie WSZYSTKO!
To ze ktos moze byc nawet wiatropylny i palcopędny (zanim pomyśli, już jest w ciąży) to nie znaczy że ja mam z macierzyństwa rezygnować. O nie!
Choc mam obawe... o swoje odczucia jak ono urodziłoby się. Ale mogę miec dziecko z mezem, albo nie miec? Wybor jest prosty!
On jest taki uparty!!! Ja tez ;) Rozmawial na ostatniej konsultacji z lekarzem ktory mowil ze dwie stymulacje to nie jest duzo - ale ja juz podchodze do 5 transferu i jakos cholewcia tego nie czuje ;( Mysle ze potrafila bym sie pogodzic z AK - ale łukasz swoje ;( Mam woko siebie kobiety kotre z wyboru maja jedynakow a niby porod byl dla nich taka trauma ze nie zdecyduja sie na wiecej dzieci... Ja kiedys myalalam ze beda SPOKO I WYLUZOWANA BABCIA ;) a nawet matka jeszcze w wieku 36 lat nie jestem ;( Serio jak ja juz bym chciala zakonczyc ten temat z in vitro;( Kiedys myslalam ze jak ktos nie moze miec dzieci to in vitro zalatwia sprawe ;) Alez bylam naiwna ;)
 
Chcialam podejsc pozniej jak sie nie uda do adopcji komorki...
No tera to już płyniesz kochana:-) jaka KD za daleko do Ciebie mam! I po pijaku nie jeżdżę! I to Cię chroni. U mnie był tylko jeden i udało się. Ty masz prawie pewniaka ! Normalnie gdybys była koniem postawiłabym na Ciebie buehehehe cały majątek!!!!
 
On jest taki uparty!!! Ja tez ;) Rozmawial na ostatniej konsultacji z lekarzem ktory mowil ze dwie stymulacje to nie jest duzo - ale ja juz podchodze do 5 transferu i jakos cholewcia tego nie czuje ;( Mysle ze potrafila bym sie pogodzic z AK - ale łukasz swoje ;( Mam woko siebie kobiety kotre z wyboru maja jedynakow a niby porod byl dla nich taka trauma ze nie zdecyduja sie na wiecej dzieci... Ja kiedys myalalam ze beda SPOKO I WYLUZOWANA BABCIA ;) a nawet matka jeszcze w wieku 36 lat nie jestem ;( Serio jak ja juz bym chciala zakonczyc ten temat z in vitro;( Kiedys myslalam ze jak ktos nie moze miec dzieci to in vitro zalatwia sprawe ;) Alez bylam naiwna ;)
Na poczatku mojej drogi starania sie o dziecko-mialam stymulowana owulacje-Łysa Aska mowi mi-a moze powinnas miec invitro!Alez sie wscieklam.Powiedzialam ze to nie tak dziala ze na zawolanie i ot tak.A eogole daje mi ktos rady kto w wieku 43 lat nie mial chlopaka o innych rzeczach nie wspomne!😡
 
On jest taki uparty!!! Ja tez ;) Rozmawial na ostatniej konsultacji z lekarzem ktory mowil ze dwie stymulacje to nie jest duzo - ale ja juz podchodze do 5 transferu i jakos cholewcia tego nie czuje ;( Mysle ze potrafila bym sie pogodzic z AK - ale łukasz swoje ;( Mam woko siebie kobiety kotre z wyboru maja jedynakow a niby porod byl dla nich taka trauma ze nie zdecyduja sie na wiecej dzieci... Ja kiedys myalalam ze beda SPOKO I WYLUZOWANA BABCIA ;) a nawet matka jeszcze w wieku 36 lat nie jestem ;( Serio jak ja juz bym chciala zakonczyc ten temat z in vitro;( Kiedys myslalam ze jak ktos nie moze miec dzieci to in vitro zalatwia sprawe ;) Alez bylam naiwna ;)
Odrazu naiwna :-) gdybys ty moje posty wszystkie przeczytała to byś pierwszy akt komedii napisała ;-) IQ powyżej przeciętnej a taki matoł ;-)
 
Dlatego nie możesz siedzieć sama w krzakach, pisz tutaj jak Ci źle ❤ Smutne to wszystko ale nie możeszz sie załamywać❤
Ja to wszystko wiem ... Tylko się tak w głowie przewraca🤷🤷ale akurat Wam tego nie muszę tłumaczyć ....każda z Was przechodzi przez to samo albo przechodziła i wie o co kaman😉😉
 
reklama
Wow
A na co pijesz sol himalajska?
Juz pilam kurkume z pieprzem na czczo (wyleczenie hipotetycznej emdometriozy i stanow zapalnych), olej z wiesiołka bo wiadomo, a jak dodam do tego wode z solą...
To punkt z toaletą może trwać najdłużej 😂😂😂😂 ale czego sie nie robi, dawaj info!! 😄😄😄 bedziemy pić
Na to samo kochana testuje wszystko co może pomoc ;) zapomniałam, ze teraz robię okłady z borowiny bo @bazylia128 kochana rekomenduje ;) i kupiłam miositogyn bo chyba @Ananasowa93 mowila, ze to jest dobre ;) A sól pije na oczyszczenie i nawodnienie organizmu 😘
 
Do góry