reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja to jak chciało mi się tak ryczeć bez powodu to często wypierałam emocje. Na zasadzie damy rade teraz nie czas na dramatyzowanie... może weź kartkę długopis i spisz wszystko co Ci po tej głowie lata bez oceniania. Jest jak jest i choooj ... To tylko myśli one nie wiedzą wszystkiego;-)
Może i masz racje. Musze sie czyms zająć i przestać myslec....
Co ma byc to będzie...
 
@bazylia128 czytam i wiedzę że nie te narkotyki wzięłaś 😱. Nie wybiegaj aż tak bardzo na przód mysza🙃
Myślę że puściła dymka z krzaka płci męskiej haha dlatego tak odwala.
[/QUOTE]
😂 😂 😂 Oj tak dzisiaj zdecydowanie plec meska ma przewage - mysle sobie ze w sb cos wypije sobie zeby sie zrelaksowac bo pozniej juz dlugo nic - boje sie przy lekach pic alkoholu ;) Chociaz ty nie o alko mi tu piszesz ;) ale podbne dzialanie - PODOBNO 🤭🤭🤭
 
Rozumiem Cię myślę że takie przemyślenia ma każdy. Czy to gra warta świeczki? Czy nie szkoda kasy? Czy nie cierpi na tym wszystkim pierwsze dziecko? Ile jeszcze to będzie trwało i czy wogole się uda? Ale z drugiej strony wiem że jeśli w kobiecie jest instynkt i miłość które niejednokrotnie są ogromne to nie jest to tylko kwestia tego że ja chcę. Myślę że trudno uzyskać spełnienia również na innych polach nie mogąc zrealizować tego tak wielkiego pragnienia. Uważam że każdy gdzieś na swój kres ale trzeba niestety do niego dotrzeć żeby móc w spokoju ducha zaprzestać dalszej walki.
Ty jak juz napiszesz to jak to @fredka84 powiada KLEKAJCIE NARODY 👍 👍 👍 BARDZO LUBIE CIE CZYTAC ;)
 
Nie rozumiem po co ci dziecko innej kobiety skoro możesz mieć swoje?
Szczerze, to komplikujesz wszystko tak, że glowa mała. Masz zrobionych pierdyriard niepotrzebnych ci do niczego badań, masz przebadany zarodek, zachodzisz w ciążę więc i tu wszystko gra. Mialas do tej pory po prostu pecha. Weź już nie wymyślaj.

Twój mąż ma rację. Ja z resztą też bym nie chciała mieć dziecka z innym mężczyzna. Już wolałabym nie mieć żadnego niż być w ciąży z kimś innym...

Sorry, że tak bezpośrednio ale na prawdę już nie moglam...
To nie byłoby dziecko innej kobiety tylko jej własne.... tak wiele przeszłaś a jesteś taka nieczuła ?
Niedawno pisałaś ze chętnie skorzystałabys z surogatkii ... i tez ktoś mógłby napisać bo co ci dziecko obcej baby?
Dla jednych kobiet bycie w ciazy i wież emocjonalna która się tworzy w tym czasie jest ważniejsza niż „ własne geny” byleby ktoś inny się przemęczył 9 miesięcy i mi te moje geny urodził.
Sory ale tez nie wytrzymałam.
 
Może i masz racje. Musze sie czyms zająć i przestać myslec....
Co ma byc to będzie...
No ja tego nie powiedziałam ;-) nie olać i zakopać tylko się przyjrzeć i wypowiedzieć to co tam jest. Jak nie będziesz płakać to nie będziesz cierpieć zewnętrznie a w środku będzie ból. Masz prawo cierpieć. Masz prawo rozpaczać i to nie powoduje, ze jesteś słaba. Tylko silni maja chwile słabości bo sobie na to pozwalają:-)
 
reklama
To nie byłoby dziecko innej kobiety tylko jej własne.... tak wiele przeszłaś a jesteś taka nieczuła ?
Niedawno pisałaś ze chętnie skorzystałabys z surykatki ... i tez ktoś mógłby napisać bo co ci dziecko obcej baby?
Dla jednych kobiet bycie w ciazy i wież emocjonalna która się tworzy w tym czasie jest ważniejsza niż „ własne geny” byleby ktoś inny się przemęczył 9 miesięcy i mi te moje geny urodził.
Sory ale tez nie wytrzymałam.

Dla mnie moje dziecko to dziecko genetyczne. Mam prawo do takiej opinii. Tak, skorzystalabym z usługi surogatka bo to by było moje dziecko.

I nie nie jestem nieczuła, chciałam dziewczynie dac pozytywnego kopa.

I raczej jasne jest to, że tak się męczymy wszystkie żeby właśnie mieć swoje dzieci. O to w tym wszystkim chodzi....
 
Do góry