reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny tak Was czytam i zastanawiam die nad dpba.Czy zemna wszystko ok? bo ja przez te 3.5 roku ani razu nie bylam w ciazy tzn.nie byli zadnych potonien zadna proba nie zakonczyla sie zsplodnieniem.Nie myslslam wczesniej o tym ale tak Was czytam i zaczelam sie zastanawiac czy ja wogole jestem zdolna do zaplodnienia bo jezeli nawet nie mialam biochemicznej to moze mnie nie mizna zaplodnic.😬
Nie jesteś sama, możemy sobie piątkę przybić 🙄. Więcej lat się staram i okres zawsze o czasie, potem 3 inseminacje i 4 transfery i tylko jedna beta ok 9, także no🙄
 
reklama
Fredzioszek co tam u Ciebie kochanie? Wszystko ok? 😘😘😘
Średnio na jeża, delikatne problemy i miałam swój zjazd 🙄. Ale Bazyliszek mnie opierdziela na privie i już nawet w SMS😱😂😂. Trzeba się ogarnąć 🙃. Dziś nie bylam w pracy i prselezalam na leżaku z pół dnia, czuję się o niebo lepiej 🙂. Słońce, skoszona trawa, brak chwastów zrobiły robotę 🙂
 
Tak kochana dziękuje :) 😘😘 biorę cynk a selen to tylko w postaci orzechów brazylijskich 2 dziennie. No i wit C i magnez i vit b complex. Tylko żaden lekarz mnie teraz nie dopuści do transferu. Właśnie dostałam wynik Tsh 7,4... jeszcze nie spada bo widocznie moj organizm nie nasycił się jeszcze jodem...

Nooo to super zestaw, a witaminę D3 bierzesz ? Najlepiej to cały zestaw witamin rozpuszczalnych w tłuszczach ADEK ;)
Dokładnie tak jak piszesz, organizm się jeszcze nie nasycił .. ale niedługo zacznie spadać 👍🏼
 
reklama
Do góry