reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Musi być blastocysta ale jaka? Nigdy nie pytałam. Minimalnia musi być ilość komórek żeby pobranie jednej nie zniszczyło zarodka.
Bo kiedyś czytałam ze poniżej 2 to niebezpiecznie. Sama się zastanawiam nad badaniem tych moich ale one słabe i PGD może kosztować tyle samo co transfer.
 
reklama
Słuchaj jakby wszystkim zarodkom robili PGD obligatoryjnie to by się okazało, ze większość klinik by padła. Bo ludzie zdaliby sobie sprawę jaka jest skuteczność tego wszystkiego:-)
Fakt. Wszystko byłoby inaczej gdyby w naszym wspaniałym kraju można by było mieć legalnie surogatke. Już bym miała 3 dzieci bez tego koszmaru.
 
Bo kiedyś czytałam ze poniżej 2 to niebezpiecznie. Sama się zastanawiam nad badaniem tych moich ale one słabe i PGD może kosztować tyle samo co transfer.
Droga sprawa, 8k. My mysieliśmy po naszym udanym transferze że zajdę w ciąże za pierwszym razem więc dodaliśmy sobie to PGD żeby być bardziej spokojnym.
 
Dokładnie. Przy moich udanych transferach miałam w sumie podane 4 blastocysty 5AA i mam 50% implantacji. Były śliczne ale wadliwe, niestety często tak jest.
Kurcze to jakie miałam wielkie szczęście, wiek 39 lat, pierwszy transfer zarodka 3AB i wszystko dobrze. Córeczka jest już na świecie. Mam jeszcze jeden zarodek 1BB ale z tego co piszecie szanse mam takie sobie...
 
Kurcze to jakie miałam wielkie szczęście, wiek 39 lat, pierwszy transfer zarodka 3AB i wszystko dobrze. Córeczka jest już na świecie. Mam jeszcze jeden zarodek 1BB ale z tego co piszecie szanse mam takie sobie...
Nikt nie wiem co tam w środku jest:-) No, ale to fak taki wiek dwa zarodki i ciąża :-)
 
Kurcze to jakie miałam wielkie szczęście, wiek 39 lat, pierwszy transfer zarodka 3AB i wszystko dobrze. Córeczka jest już na świecie. Mam jeszcze jeden zarodek 1BB ale z tego co piszecie szanse mam takie sobie...
A to nie u Ciebie hcg było jakoś niskie?
 
Nikt nie wiem co tam w środku jest:-) No, ale to fak taki wiek dwa zarodki i ciąża :-)
Właśnie statystyki są ważne ale nie decydujące. Zresztą przy moich niskich betach szansa na ciążę wynosiła poniżej 25% i proszę znowu pokonałam statystyki. Zważywszy na wszystkie statystyki od zapłodnienia po szczęśliwy poród to narodziny dziecka można cudem nazwać. Jeszcze trzeba mieć trochę szczęścia w tym całym losowaniu zarodków.
Kurcze teraz zastanawiam się czy aby nie badać tego mojego zarodka? Nie wiem czy podejdę w tym roku ....za mrożenie też muszę płacić, transfer, znowu stres.....
 
Jak ja sie wyzmarowalam samoopalczem to piekne slonce wychodzi 😂 😂 😂 @Natsnats juz mi tu wylaz!!! Jakie krzaki posadzilas - co dobrego do jedzonka najpiekniejsza dziewczyno na forum zrobilas ?
Już wyłażę kochana 😆😘😘 zapierdziel mam od rana, byłam już dziś na tych badaniach, zrobiłam sobie Tsh, fsh, anty tpo No i oczywiście AMH i trzęsę portkami 😱😱 strasznie się boje, ze mi spadło :( A co do tsh to tez się boje bo ostatnio miałam 7,11 bo zaczęłam pic płyn lugola ( bo ja taka alternatywna jestem i sama się leczę) i mam nadzieje, ze już trochę spadło bo przez pierwsze pół roku może być mocno podwyższone po płynie lugola...No i nie wiem jak będzie wyglądało bo mi na bank każą brać leki na tarczyce...a ja bym nie chciała 😅 No ale do transferu mnie nie dopuszczą jak będę mieć wysokie tsh. No i się teraz boje wyników 😱
 
reklama
Ale mielismy akcje w pracy 😩 zwykle po moim priojekcie jada INNI i decydujea ;) Pozniej wyszedl caaly czerwony pewnie whiskowal i zjebal cala produkcje, ksiegoawa i asystentke, do nas przyszedl poklpeal cycata trzy razy po glowie a mnie nawet nie dotknal tylko powiedzial nooooooo ;) zakaldam sie o wszystko ze zaraz przyjedzie jego zona i znowu bedzie akcja - ciekawe co nas jutro czeka ? Nie rozumie takiego picia w dzien - to jest taka strata czasu normalne ze pojdzie spac !!!
 
Do góry