reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiem Ci tak ZAJEBISCIE
bo cos wyszlo i przeleczenie tego moze rozwiazac problem.
Chcialabym zeby mi wyszlo.
Nie masz sie czego bac tylko cieszyc!
a jesli nie masz innych przeciwwskazan do ciazy naturalnej towiesz ze teraz po leczeniu moze sie Wam udac naturalnie??💪🏻💪🏻💪🏻
Dzięki kochana, będziemy próbować 😘😘 ja już chce podchodzić do stymulacji w kolejnym cyklu jeśli będę mieć dobre wyniki oczywiście ;)
 
reklama
tak dziewczyny wlasnie pisza ze chyba zabija te nadwyzkowe komorki nk w endometrium ale ja niegdy tego SRACZINGU ;) nie robilam wiec nie wiem ale tez nie mam wskazan do accofilu. Wiem tylko ze jakbym miala wskazania to stanelabym na glowie zeby to zrobic ;) JA tez nigdy nie mialam problemow z endometrium. Nawet ostatnio u zwyklego gina mialam sprawdzne i bylo na 11 mm bez lekow i innych wspomagaczy ;)
Ja mialam SRACZING hahaha
Juz widze siebie: przepraszam czy Pan doktor bylby łaskawy zrobic mi SRACZING? 🥴
Dzięki kochana, będziemy próbować 😘😘 ja już chce podchodzić do stymulacji w kolejnym cyklu jeśli będę mieć dobre wyniki oczywiście ;)
no to mocne mocne kciuki✊🏻✊🏻✊🏻
tez bym juz chyba szla za ciosem... z calego serca Ci zycze niech to bedzie TO!
 
Kurcze na jak długo to też nie wiem 🤔 Ale tak accofil można stosować zamiennie ze scratchingiem. Nawet widziałam już docent w swoich zaleceniach juz o tym piszę. Scratching stosujesz w cyklu przed, a wlew z accofilu od 3 do 5 dni przed transferem. Jeśli masz scratching to później nie robisz już wlewu tylko np zastrzyki podskórnie zaczynasz dwa dni po transferze 😉
Czyli jednak po scratchingu trzeba robić zastrzyki:/ to taniej wychodzi wlew:D
 
Ch..a urosło to moje endometrium. Jak było 8 w 13dc tak jest 8 w 18.
Jestem załamana [emoji24]
Dodatkowa tabletka estrofemu dopochwowo od dziś. Ale i tak pewnie g.. urosnie.
W poniedziałek transfer o 8 bo szkoda tracić cyklu po histero. Jednego nie dwóch zarodków. Nie zaryzykuję dwóch w takiej sytuacji.
Co najgorsze na cyklu naturalnym miałam lepsze Endo. Przekombinowalam cholera jasna
Jestem na siebie wściekła!!!
Siedzę pod klinika w samochodzie i ryczę jak bóbr
 
reklama
Do góry