reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzis dzien matki a ja mam jakiegos dola😭 plakac mi sie chce😭
To płacz. Może akurat trochę złych uczuć wyjdzie. I może trochę poczujesz się lżej... Dużo złych wieści miałaś ostatnio, popsutych planów i wszystkiego... A Dzień Matki jest chyba nawet trudniejszy dla wszystkich osób starajacych się o dziecko niż święta... Ale zobaczysz, i po tej burzy wyjdzie słoneczko 😊a dla Ciebiensłoneczko to już szybciutko niech wyłazi, bo bardzo go brakuje!!! 😘
 
Nie wiem dlaczego ale ja się trochę krępuje samego badania usg przy moim partnerze
Mi po tylu usg juz wszystko jedno 😆
Urzadzenie wklada i tyle
Jak robocik sie czulam i tak chodzac ciagle na te usg wiec whatever 😂 nawet dalam sie badac studentom na zaliczenie w instytucie😄 nawet zdała egzamin dziewczyna biedna zestresowana😄
 
Kochana kiedys zapomnialam ci odpisac nt bemfoli ze niby bardziej nowoczesne - nie wiem z czego to wynika ale tak mi lekarz powiedzial wiec w to nie brnelam a ze cieszylam sie ze tyle zmienia w tej stymulacji to uznalam ze jest ok. Niestety przy moim AMH ponad 9 wysadzilo mnie po tym leku konkretnie i dzisiaj wiem ze to chyba nie byla dobra decyzja...
To mamy podobne amh
Mnie tez po punkcji prawie rozerwalo
Mialam schize ze mi płuca zalewa
Ale ze lekarz uspokajal to jakos przetrwalam i przelalam hektolitry wody przez siebie
A to bylo na zwyklych lekach:/ zadnych nowosciach! Dobrze wiedziec zeby sie nie dac rozerwac😀👍🏻💪🏻
 
Ostatnia edycja:
Co do kirow to chyba najwazniejsze ze masz BX wiec bez wzgledu na to jakie maz ma hla -c a twoj i tak ma poprawne ;) nie ma ryzyka... Co do tych nie wykrytych to nie znam sie. ale accofilu raczej bys nie dostala, co najwyzej encorton i moze cos jeszcze - dla mnie jest OK, Mi wyszedl bardzo podobnie ale ja mam prawei wszystkie obecne. A robilas juz immufenotyp i te cytokiny ? Wazne jest jeszcze allo mlr i cros match - u mnie nic nie wyszlo ;)
Encorton i intralipid bralam juz przy jednym transferze i to 10 mg encorton
Nic nie dalo niestety wiec to chyba nie to
Scratching tez mialam ale cykl przed tym kiedy byl encorton wiec nie wiem czy poprawnie...
 
reklama
Hej dziewuszki, nie nadążam z nadrabianiem Was 😆Jestem właśnie po rozmowie z doktorem i mówił, ze wyszło mi jakieś przewlekłe zapalenie endometrium w tym zabiegu histeroskopii wiec będę mieć 10 dni doksycyline... czy to dobrze czy zle? Mogło to mieć wpływ na brak ciąży?? Ja już sama nie wiem :( stany zapalne to tez kojarzy mi się z przedrakowymi stanami wiec się trochę przeraziłam 😱ale ja taki hipochondryk jestem 😱😱😱
w każdym razie muszę jeszcze zrobić tsh i powtórzyć Amh przed wizyta i jeśli będzie ok to bym w następnym cyklu zaczynała stymulke...
Powiem Ci tak ZAJEBISCIE
bo cos wyszlo i przeleczenie tego moze rozwiazac problem.
Chcialabym zeby mi wyszlo.
Nie masz sie czego bac tylko cieszyc!
a jesli nie masz innych przeciwwskazan do ciazy naturalnej towiesz ze teraz po leczeniu moze sie Wam udac naturalnie??💪🏻💪🏻💪🏻
 
Do góry