reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Już po :) wcinam bułeczkę bo mi dali i herbatkę 😋😋 nic do cholery nie znaleźli. Aż lekarzowi było smutno bo zawsze by mógł usunąć przeszkodę 😢😢
No i wlasnie to jest najgorsze bo pewnie ze trzy tysiace na to wydalas? Ja ide na ta histero ale baaaardzo nie chetnie bo czytalam wypowiedzi i spotkalam sie z teoriami ze jak nic takiego w usg nie widac a nawet jesli sa jakies malenkie polipy to nie powinny byc przeszkoda ;( Jak sie czujesz? Przynajmniej cos tam podrapali ;) Ale dla mnie taki sam efekt dal by scratchin endo a koszty 10 razy mniejsze ;) Co wogole jest u was przyczyną?
 
No i wlasnie to jest najgorsze bo pewnie ze trzy tysiace na to wydalas? Ja ide na ta histero ale baaaardzo nie chetnie bo czytalam wypowiedzi i spotkalam sie z teoriami ze jak nic takiego w usg nie widac a nawet jesli sa jakies malenkie polipy to nie powinny byc przeszkoda ;( Jak sie czujesz? Przynajmniej cos tam podrapali ;) Ale dla mnie taki sam efekt dal by scratchin endo a koszty 10 razy mniejsze ;) Co wogole jest u was przyczyną?
No wiem ale ja już cała diagnostykę chce wykonać...w immuno tez nic nie znaleźli, tylko ta receptywnosc mam mała i ewentualnie zalecono immunoglobuliny...nie wiem co u nas. Ja nie mam jednego jajowodu ale mi dziś lekarz powiedział, ze to może nawet pomoc a nie utrudnić! Ale tez powiedział, ze nam się uda i ja się tego trzymam 😀 mała rzecz a cieszy ;) czuje się ok, troszkę osłabiona ale to przez auto chyba trochę bo gorąco a jedziemy już na Kraków. Ale bardzo miło w tym Novum, jestem zadowolona :) póki co :) oby jeszcze dzidziusia nam dali to w ogóle będzie bajka ;) teraz liczę na naturalny cud po histero a jak nie to w kolejnym cyklu za miesiąc podchodzić do ivf. Taki plan póki co ;) 😘😘🥰
 
reklama
Estradiol za niski, ale jest jeszcze wcześnie, wiec moze podgoni. A jak mialas estrofem 2x1 doustnie czy dopochwowo?
Dopochwowo. No mam nadzieje, ze podgoni trochę. Bo się pytał lekarz czy jak endonetrium nie podrośnie czy Transfer będzie. Myśle, ze zaczniemy od początku...
 
Do góry