reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny zastanawiam się czy po zakończeniu tej stymulacji nie napiszę skargi do Invicty.. Lekarz zaproponował niestandardowe działanie przez które zmarnował szanse podróżowania tych 5 pęcherzykow, jako rozwiązanie zaproponował wydanie kolejnych ponad 15 tysięcy zł, co jest wogole nie etyczne! A przez nasze ograniczenia czasowe przekreśla to szanse na dalsze próby, nie mówiąc o kosztach jakie ponieslismy które sięgają 25tys wliczając w to mezoterapie.. Nawet nie miałem szans przekonać się czy dany jakieś efekty bo stymulacja była rozpoczęta zbyt późno... Pewnie nic to nie da, tylko stracimy więcej nerwów..
Boże jakie sumy... Płakać się chce 😢. Ja jeszcze rok będę kredyt spłacała a ten sobie tak po prostu mówi do ciebie, żebyś znów tyle pieniędzy wywaliła 😱😱😱. Aduś spróbuj napisać te skargę, niech sobie nie myślą że jesteśmy takie owce, które tam gdzie pogonisz, tam pójdą🙄. Może zasięgnij jakiejś porady prawnej jeśli nie jesteś pewna swego. Ale my tutaj chyba wszystkie się zgadzamy, że ten koleś spier...dolił sprawę👿.
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4]

Mam takie pytanie do osób które przechodziły więcej niż jedną stymulację do procedury invitro, Czy podczas drugiej próby gdy podchodziliście lekarz stosował ta sama metoda z tymi samymi lekami, czy zmieniał zastrzyki leki i wogole?

Obecnie czekam za wynikami z testdna i za miesiączka i wizyta, chce się mega przygotować na tą wizytę i dokładnie wypytać lekarza o wszystko.
Ale Wy tutaj macie taka wiedzę że zaczęłam wszystko notować i jadę do niego z notesem [emoji6]

Pozdrawiam wszystkie nowe laseczki i te "moje" od początku co były i są ze mną [emoji8]
Ja miałam przy pierwszej stymulacji miałam Reckovelle, Orgalutran, Mensinorm
A przy drugiej Bemfola, Menopur, Orgalutran.
Wyprodukowalam po 12 jajeczek, z czego pierwsza stymulka = 1 blastka, druga stymulka = 5 blastek
 
Cześć dziewczyny [emoji4]

Mam takie pytanie do osób które przechodziły więcej niż jedną stymulację do procedury invitro, Czy podczas drugiej próby gdy podchodziliście lekarz stosował ta sama metoda z tymi samymi lekami, czy zmieniał zastrzyki leki i wogole?

Obecnie czekam za wynikami z testdna i za miesiączka i wizyta, chce się mega przygotować na tą wizytę i dokładnie wypytać lekarza o wszystko.
Ale Wy tutaj macie taka wiedzę że zaczęłam wszystko notować i jadę do niego z notesem [emoji6]

Pozdrawiam wszystkie nowe laseczki i te "moje" od początku co były i są ze mną [emoji8]
Ja jak wróciłam na drugą stymulacje to powiwdzialam, że dziękuje za pierwszą, że jestem wdzięczna i takie tam, ale ze teraz oczekuje więcej i że chce żeby dobrze się zastanowili przed rozpisaniem leków, bo zależy mi na czyms więcej niż jedną komórka w 3ciej dobie.
I posłuchali, zmienili leki. Efekt był dużo lepszy, zaskoczył wszystkich. Ale nie wiemy czy dzięki innym lekom czy moje ciało zareagowało inaczej czy może wszystko po trochu.
1. Stymulacja Gonal + Menopur - 6 dojrzałych zapłodnionych jajek, 1 komórka w 3ciej dobie.
2. Stymulacja Fostipur + Menopur + Orgalutan - 6 dojrzałych zapłodnionych jajek, 4 blastki.
 
Cześć dziewczyny [emoji4]

Mam takie pytanie do osób które przechodziły więcej niż jedną stymulację do procedury invitro, Czy podczas drugiej próby gdy podchodziliście lekarz stosował ta sama metoda z tymi samymi lekami, czy zmieniał zastrzyki leki i wogole?

Obecnie czekam za wynikami z testdna i za miesiączka i wizyta, chce się mega przygotować na tą wizytę i dokładnie wypytać lekarza o wszystko.
Ale Wy tutaj macie taka wiedzę że zaczęłam wszystko notować i jadę do niego z notesem [emoji6]

Pozdrawiam wszystkie nowe laseczki i te "moje" od początku co były i są ze mną [emoji8]

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że wracasz maleńka 😍 jestem z Ciebie mega mega dumna 😘😘😘✊✊✊✊✊✊💪💪💪💪💪
 
Boże jakie sumy... Płakać się chce 😢. Ja jeszcze rok będę kredyt spłacała a ten sobie tak po prostu mówi do ciebie, żebyś znów tyle pieniędzy wywaliła 😱😱😱. Aduś spróbuj napisać te skargę, niech sobie nie myślą że jesteśmy takie owce, które tam gdzie pogonisz, tam pójdą🙄. Może zasięgnij jakiejś porady prawnej jeśli nie jesteś pewna swego. Ale my tutaj chyba wszystkie się zgadzamy, że ten koleś spier...dolił sprawę👿.
Mam tylko jeden dylemat.. To ten sam lekarz którego zawdzięczam syna i powstrztmany poród przedwczesny.. Dobrze poprowadził też ciążę.. Po ponad 5cou latach to zdaje się nie ten sam lekarz.. Więc składając skargę skórze lekarza któremu zawdzięczam swój cud... :(
 
Dziewczyny zastanawiam się czy po zakończeniu tej stymulacji nie napiszę skargi do Invicty.. Lekarz zaproponował niestandardowe działanie przez które zmarnował szanse podróżowania tych 5 pęcherzykow, jako rozwiązanie zaproponował wydanie kolejnych ponad 15 tysięcy zł, co jest wogole nie etyczne! A przez nasze ograniczenia czasowe przekreśla to szanse na dalsze próby, nie mówiąc o kosztach jakie ponieslismy które sięgają 25tys wliczając w to mezoterapie.. Nawet nie miałem szans przekonać się czy dany jakieś efekty bo stymulacja była rozpoczęta zbyt późno... Pewnie nic to nie da, tylko stracimy więcej nerwów..

Jak najbardziej powinnaś napisać skargę ! To jest nie do pomyślenia, ludzie latami zbierają pieniądze albo kredyty biorą a oni takie coś 😤 no co za gnoje! Moja koleżanka 4 lata jeździła i nic nie wyjeżdżała u nich, a znajoma bratowej robiła 3 stymualcję tam gdzie Ty, żadnego udanego transferu i się wściekła bo za każdym razem te same leki i zero poszerzenia diagnostyki, zmieniła klinikę i teraz ma 1,5 roczne bliźniaki po pierwszej stymulacji i pierwszym transferze w innym miejscu.

Mnie nosi jak tylko czytam co odwalają i na Twoim miejscu na pewno bym im nie odpuściła! Skarga na pewno! Jeszcze negatywna opinie powinni dostać! Co za gnoje 😤😤😤😣😣😣
 
Mam tylko jeden dylemat.. To ten sam lekarz którego zawdzięczam syna i powstrztmany poród przedwczesny.. Dobrze poprowadził też ciążę.. Po ponad 5cou latach to zdaje się nie ten sam lekarz.. Więc składając skargę skórze lekarza któremu zawdzięczam swój cud... :(

Kochana, ale to, że masz "dzięki niemu" syna, nie upoważnia go do tego żeby teraz tak bezczelnie was nabijał w butelkę i wyciągał ogromne pieniądze.
 
Mam tylko jeden dylemat.. To ten sam lekarz którego zawdzięczam syna i powstrztmany poród przedwczesny.. Dobrze poprowadził też ciążę.. Po ponad 5cou latach to zdaje się nie ten sam lekarz.. Więc składając skargę skórze lekarza któremu zawdzięczam swój cud... :(
Nie wiem co ci w tej sytuacji doradzić, z jednej strony masz rację czując wdzięczność, a z drugiej strony wykonywał po prostu dobrze swoją pracę. Teraz tej pracy dobrze nie wykonuje jak widać 🤔. Musisz sama na spokojnie pomyslec i się zastanowić co dalej. Dziś jesteś bardzo zdenerwowana i nic dobrego nie postanowisz. Czekamy do soboty i zobaczymy co tam ci urosło. Jeśli będzie lipa, wtedy podejmiesz decyzję o napisaniu skargi.
Może ten lekarz ma koronowirusa i mu się we łbie trochę popierdzieliło, że ci tak źle doradza 😜. Taki głupi żarcik 😜
 
Mam tylko jeden dylemat.. To ten sam lekarz którego zawdzięczam syna i powstrztmany poród przedwczesny.. Dobrze poprowadził też ciążę.. Po ponad 5cou latach to zdaje się nie ten sam lekarz.. Więc składając skargę skórze lekarza któremu zawdzięczam swój cud... :(
I zaufałaś mu ponownie, a on wydaje się to wykorzystywać. Nie powinnaś mieć skrupułów. On wydaje się nie miec.
A może jak zlozysz skarge to coś podziałają. To nie tak, że po prostu stymulka nie poszła. Zaryzykowali coś niestandardowego, zadziałało średnio i jeszcze chcą punkcje robić pry jednym pęcherzu, kiedy jest szansa na więcej.
Dał ciała, ja bym się nie zastanawiała. To Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne.
 
reklama
Słońce spokojnie, jeszcze nie podjęłam decyzji.
Wszystko okaże się po wynikach, wizycie i tego o mi powie lekarz oraz przede wszystkim od mojej wizyty z Panią psychiatra. Wtedy ocenie mój stan i sytuację. Póki co zbieram infornacje bo nie chce być w nie wiedzy bo wtedy czuje się bezużyteczna jeszcze bardziej.
Ściskam Cie mocno [emoji847][emoji847][emoji847]
Nawet nie wiesz jak się cieszę, że wracasz maleńka [emoji7] jestem z Ciebie mega mega dumna [emoji8][emoji8][emoji8][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji123][emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]
 
Do góry