reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

łoooo nie doczytalam;) tabletki szczescia juz podobno wyslane;) Necia do mnie dzwoni ja halooo, ona dzien dobry a ja: Tak słucham Pania [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji23][emoji23][emoji23]
Jezuuuu, już to normalnie słyszę [emoji23]. Słucham panią [emoji23][emoji23][emoji23].
Necia, ty nasza PANI jesteś [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Łooooooooooo, ale jesteś kochana [emoji173]️. Ale napisałaś o tej siostrze, padłam [emoji16][emoji16][emoji16].
A nic nie robiłam, woziłam ziemię, były ostatnie poprawki ścieżki, kosilam trawę. Same urodzinowe czynności [emoji23]
Aaaa, i dostałam dwie stówki od męża, nic nie musiałam za to robić [emoji23]. Kupię sobie zbiornik na deszczówkę [emoji12]
Ooo @fredka84 masz urodziny! Życzę Ci wytrwałości i wszystkiego naj naj i kochanego bobasa przed wszystkim 😘😘😘
Uwielbiam Cię ❤️
muuuuuaaaaa 😘😽
P.s. Mąż zapłacił na zaś 😁😁😁😂😂😂
 
Wiesz mam bardzo Podobnie dylematy co Ty! Tez syn 6.5 roku po 3cim ET I 3ciej pelnej procedurze (wtedy brałam po 2 zarodki). Wróciłam po mrozaki po 6ciu latach i biochemiczne, poronienie.. Na 6 transferow tylko raz beta zero ale wydaje mi się że pisane jest mi jedno dziecko i nie ma co na siłę 'chcieć wiecej' tak jak piszesz :) nie można być pazernym w życiu a to się msci trochę jak widać ;) Ja bym próbowała dalej gdyby nie to dupne amh i mój wiek... a Ty ile masz lat?
Ja mam 36l u nas czynnik męski a mąż ma już 40. AMH to może w normie bo mam PCOS, ale duzo komórek się rekrutuje przez to wiec może są trochę gorszej jakości. U nas ciężki czynnik męski.
 
Nie robiłam jeszcze żadnych.
Dziś zgłosiłam że mają mu wysłać do wymazu z policzka na trombofilie wrodzona i po krótkiej rozmowie i zapoznaniu się historia moja zaproponowali mi jeszcze pryz następnej konsultacji właśnie to immunofenotyp i zastanawiam się nad nim bo powedzieli ze coś jest w organizmie ze blokuję rozwój zarodka na tak wczesnym etapie i to badanie mogło by wykazać nie prawidłowości.
No ja dzisiaj o tym caly czas pisalam ;) To immunologia. A jakie badanie genetyczne ty robilas? To bylo z plodu po poronieniu? Czy jakies inne? I co ci powiedzieli?
 
Ja mam 36l u nas czynnik męski a mąż ma już 40. AMH to może w normie bo mam PCOS, ale duzo komórek się rekrutuje przez to wiec może są trochę gorszej jakości. U nas ciężki czynnik męski.
Jeśli sam czynnik męski to chyba trochę więcej szans, bo jak dochodzi amh i immunologia to już schody! Ja skończyłam niedawno 37 i jeśli jutro lekarz stwierdzi że lipa z pęcherzykami w 11dc to ja chcę odpuścić.. Mąż nie więc też mam dylemat. A u Was stosują jakąś szczególną selekcję nasienia? Ja miałam raz tylko klasę BC i była z niej ciąża ale poronilam, wtedy nie dołożyli nam FAMSi a zarodki padały wlasnie od 3ciej doby.. Jak dorzucił FAMSI to więcej i same AA i AB więc czytnik męski łatwiej pokonać chyba ;)
 
reklama
Nie robiłam jeszcze żadnych.
Dziś zgłosiłam że mają mu wysłać do wymazu z policzka na trombofilie wrodzona i po krótkiej rozmowie i zapoznaniu się historia moja zaproponowali mi jeszcze pryz następnej konsultacji właśnie to immunofenotyp i zastanawiam się nad nim bo powedzieli ze coś jest w organizmie ze blokuję rozwój zarodka na tak wczesnym etapie i to badanie mogło by wykazać nie prawidłowości.
No ja to robilam i kilka innych na kotre czekam ale akurat w tm mi nic nie wyszlo... Kosztuje okolo 400 zl na trombofilie nie robilam bo tez cardiolipinowe mam bardzo dobre a poza tym ja mam zawsze heparyne do transferu wiec i tak nic innego nie mogli by mi zaproponowac... Immunologia dosc ciezki temat i dosc duzy koszt ale warto zbadac bo cholewcia tak soamo juk u mnie gdzies u ciebie musi byc przyczyna ;(
 
Do góry