reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

taki okrągły po dwa w opakowaniu? Ja go u siebie odstalam i jest pyszny ja go robie normalnie na patelni bez papierka ;) Necia ma glosik jak mala dziewczynka ;)
Ty jej nie podpadaj bo ci relanium nie opchnie [emoji23]. Bazylio kochana, 3-pak to 3 sztuki a nie 2[emoji23]. Wszystko trza tłumaczyć [emoji23][emoji8][emoji16]
 
reklama
No właśnie muszę się czyms zająć bo już czytam i tracę wiarę, ze to się uda:p A jeszcze tyle czasu bo transfer będę mieć pod koniec maja :-(( Zostały mi ostatnie zarodki o słabej morfologii. Sama nie wiem co robic dalej jak się nie uda... Czy odpuścić czy jeszcze próbować.
A ile już miałaś stymulacji i transferów? Pewnie pisałaś ale gdzieś mi umknęło [emoji848]. Bardzo ciężka decyzja przed tobą [emoji853].
 
reklama
Do góry