reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moja przyjaciolka tez miala pepowine dwunaczyniowa. Po prostu miala czesciej usg z dokladnym mierzeniem przeplywow i lekarka wazyla dziecko za kazdym razem. Wszystko skonczylo sie dobrze.
W większości przypadków tak właśnie jest ale trochę stracha mi narobili. Nie dość, że te krwawienia to jeszcze to. Ale nic nie zrobię, damy radę ;)
 
reklama
To zupełnie inna sytuacja, mam na myśli to że ludzie generalnie nie są skłonni do oszczędzania.
Ludzie nie sa skłonni do oszczedzania a co dopiero rzad, ktory doprowadzil PL praktycznie do bankructwa przez swoje rozdawnictwo...Ja mam znowu od dzisiaj l4 na miesiac i to dostalam od lekarza za darmo, nawet nie wychodzilam z domu ale niestety kilkoro moich znajmoych zostalo zwolnioych albo siedza na postojowych ;( nie u mnie ale firmach na calym Wieluniu ;) Przykre to bardzo a zazwyczaj zaczynaja od pracownikow biurowych bo jednak silowych jeszcze potrzebuja ;(
 
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]jakie śliczności [emoji7][emoji7][emoji7]
Będziemy razem seeeknie wybierać 🥰
Byłam dzisiaj na mini zakupach. W końcu kupiłam sobie spodnie ciążowe i rajstopy. Nooo i kupiłam dla córci sukienkę na święta 😍 (uprzedzam pytanie - tak u nas są sklepy otwarte, ludzi mało, w sklepach też może być określona ilość kupujących)
 

Załączniki

  • 13487C71-64BF-48A8-A854-BC3A16DAF1E0.jpeg
    13487C71-64BF-48A8-A854-BC3A16DAF1E0.jpeg
    2,7 MB · Wyświetleń: 83
No cześć ;) jestem po. Byłam rano ale z informacją kto tam siedzi czekałam do przyjazdu męża 😊
Tak więc moja droga wiszę Ci piccolo 😂😂😂
Będziemy mieli córkę (tzn chyba) z dzieckiem wszystko narazie Ok. Tylko prawdopodobnie mam dwunaczyniową pępowinę .. więc tu już nie jest tak zabawnie. Ale nic z tym nie zrobię. Pozostało nam się modlić, żeby wszystkie narządy rozwinęły się prawidłowo (narazie jest Ok), a to że dzieciątko będzie małe z tym już się liczyłam. Żeby zdrowa była 😍

Gratulacje córeczki 🥺🥰🥰❤️
 
Będziemy razem seeeknie wybierać 🥰
Byłam dzisiaj na mini zakupach. W końcu kupiłam sobie spodnie ciążowe i rajstopy. Nooo i kupiłam dla córci sukienkę na święta 😍 (uprzedzam pytanie - tak u nas są sklepy otwarte, ludzi mało, w sklepach też może być określona ilość kupujących)
Gratuluje ❤ ❤ ❤ Naszym marzeniem jest córcia - oczywiscie pokochalibysmy co Bozia da ale zawsze sobie rozmawialiamy o coreczce ;) Dbaj o siebie :biggrin2:
 
Gratuluje ❤ ❤ ❤ Naszym marzeniem jest córcia - oczywiscie pokochalibysmy co Bozia da ale zawsze sobie rozmawialiamy o coreczce ;) Dbaj o siebie :biggrin2:
Mój mąż cały czas czeka na Andrzeja :)
Jeżeli się kiedyś uda to będzie cudownie. Jestem wdzięczna, że mam już tą istotkę 😍

Niedługo doczekasz się swojego cudu 😘
 
Ojjj nie oddam [emoji23][emoji3059]

Trochę czytałam i mam „wielką głowę” dr mówiła mi, że nie mam się czym stresować aleeee. Zobaczymy na następnym usg czy wszystko rośnie jak należy.
Ta pępowina powinna mieć 2 tętnice i żyłę a u mnie jest jedna tętnica i jedna żyła. Dziecko może dostawać za mało pokarmu i jakieś organy mogą się przez to słabiej rozwijać .. tak w dużym skrócie
Moja znajoma miala to o czym piszesz i malutki mial nierozwiniete miedniczki nerkowe. Ale to juz lekarz widział na usg zanim urodziła. Wiązało się to z kontrolami w poradnii nefrologicznej i niczym więcej. Wszystko ładnie się rozwinęło. Teraz jest drugi raz w ciazy, i na prenatalnych tez lekarz zobaczył jedna zyle i jedna tętnice. Powiedziała,że pierwszy syn miał to co miał z miedniczkami, więc lekarz zrobil jeszcze usg przezpochwowe. Powiedzial,ze na następnej wizycie bardziej się przyjrzy nerkom.
Trzymam kciuki by Wszystko byko ok [emoji7]
 
reklama
Śliczny maluszek[emoji3][emoji3]
No cześć ;) jestem po. Byłam rano ale z informacją kto tam siedzi czekałam do przyjazdu męża [emoji4]
Tak więc moja droga wiszę Ci piccolo [emoji23][emoji23][emoji23]
Będziemy mieli córkę (tzn chyba) z dzieckiem wszystko narazie Ok. Tylko prawdopodobnie mam dwunaczyniową pępowinę .. więc tu już nie jest tak zabawnie. Ale nic z tym nie zrobię. Pozostało nam się modlić, żeby wszystkie narządy rozwinęły się prawidłowo (narazie jest Ok), a to że dzieciątko będzie małe z tym już się liczyłam. Żeby zdrowa była [emoji7]
 
Do góry