reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No cześć ;) jestem po. Byłam rano ale z informacją kto tam siedzi czekałam do przyjazdu męża 😊
Tak więc moja droga wiszę Ci piccolo 😂😂😂
Będziemy mieli córkę (tzn chyba) z dzieckiem wszystko narazie Ok. Tylko prawdopodobnie mam dwunaczyniową pępowinę .. więc tu już nie jest tak zabawnie. Ale nic z tym nie zrobię. Pozostało nam się modlić, żeby wszystkie narządy rozwinęły się prawidłowo (narazie jest Ok), a to że dzieciątko będzie małe z tym już się liczyłam. Żeby zdrowa była 😍
 

Załączniki

  • 03A65581-6834-4BAC-AAAF-733220EEA471.jpeg
    03A65581-6834-4BAC-AAAF-733220EEA471.jpeg
    726,9 KB · Wyświetleń: 83
reklama
No cześć ;) jestem po. Byłam rano ale z informacją kto tam siedzi czekałam do przyjazdu męża 😊
Tak więc moja droga wiszę Ci piccolo 😂😂😂
Będziemy mieli córkę (tzn chyba) z dzieckiem wszystko narazie Ok. Tylko prawdopodobnie mam dwunaczyniową pępowinę .. więc tu już nie jest tak zabawnie. Ale nic z tym nie zrobię. Pozostało nam się modlić, żeby wszystkie narządy rozwinęły się prawidłowo (narazie jest Ok), a to że dzieciątko będzie małe z tym już się liczyłam. Żeby zdrowa była 😍
Nooo kurde ja to jestem wiedźma jednak 😁 gratulacje!!! Dziewczynki są słodkie i kochane ♥️ tak czułam. To co zamiana aktualna? 😬 😅
A wiesz co to znaczy dwunaczyniowa pępowina? Bo ja to pierwszy raz słyszę i nie wiem z czym to się wiąże?
 
No cześć ;) jestem po. Byłam rano ale z informacją kto tam siedzi czekałam do przyjazdu męża 😊
Tak więc moja droga wiszę Ci piccolo 😂😂😂
Będziemy mieli córkę (tzn chyba) z dzieckiem wszystko narazie Ok. Tylko prawdopodobnie mam dwunaczyniową pępowinę .. więc tu już nie jest tak zabawnie. Ale nic z tym nie zrobię. Pozostało nam się modlić, żeby wszystkie narządy rozwinęły się prawidłowo (narazie jest Ok), a to że dzieciątko będzie małe z tym już się liczyłam. Żeby zdrowa była 😍
Gratulacje.Sliczny babelek
 
No cześć ;) jestem po. Byłam rano ale z informacją kto tam siedzi czekałam do przyjazdu męża [emoji4]
Tak więc moja droga wiszę Ci piccolo [emoji23][emoji23][emoji23]
Będziemy mieli córkę (tzn chyba) z dzieckiem wszystko narazie Ok. Tylko prawdopodobnie mam dwunaczyniową pępowinę .. więc tu już nie jest tak zabawnie. Ale nic z tym nie zrobię. Pozostało nam się modlić, żeby wszystkie narządy rozwinęły się prawidłowo (narazie jest Ok), a to że dzieciątko będzie małe z tym już się liczyłam. Żeby zdrowa była [emoji7]
Moja przyjaciolka tez miala pepowine dwunaczyniowa. Po prostu miala czesciej usg z dokladnym mierzeniem przeplywow i lekarka wazyla dziecko za kazdym razem. Wszystko skonczylo sie dobrze.
 
Cześć dziewczyny. Nadrabiałam forum chyba tydzień, ale mniej więcej się udało.
@bazylia128 trzymam kciuki za Twojego malucha. Wiesz cos wiecej kiedy bedą te badania i transfer? Jak sytuacja z kliniką? Coś działacie?

@klaudiaanita po prostu pękło serce. Jestem pełna podziwu dla Ciebie i szacunku, że się nie poddałaś. Los Ci wynagrodzi taką stratę, jestem pewna. A póki co daj sobie czas na cierpienie, bo to jest część człowieczeństwa i masz do niego pełne prawo ❤

@Waleczna36 ja tez czekam na info od Ciebie, bo to istna sinusoida. Tez jestes dla mnie fajterką 💪

Mi zamkneli salon wiec teraz mam az za duzo wolnego czasu. Wrocilam juz na dobre do treningow. Punkcje mialam 15 marca wiec najwyzsza pora, ale... jestem juz po okresie, a czuje takie skurcze jak przed. Wczoraj az musialam nospe wziąć. Miala tak ktoraś po punkcji? Zaczelam tez antykoncepcyjne brac...
Hej ja mam jutro wizyte w klinice i raczej nie bedzie latwa ;( Napewno nie bedziemy teraz transferowac bo idalo mi sie dostac od Nulki termin do Pasnika... Poza tym klinika teraz przyjmuje wylacznie kobiety w ciazy. Mysle ze jak sie uda to transfer w czerwcu, lipcu jak sie nie uda to od razu w kolejnym miesiacu stymulacja zeby zadzyc przed kolejnym atakiem korony...
 
No cześć ;) jestem po. Byłam rano ale z informacją kto tam siedzi czekałam do przyjazdu męża 😊
Tak więc moja droga wiszę Ci piccolo 😂😂😂
Będziemy mieli córkę (tzn chyba) z dzieckiem wszystko narazie Ok. Tylko prawdopodobnie mam dwunaczyniową pępowinę .. więc tu już nie jest tak zabawnie. Ale nic z tym nie zrobię. Pozostało nam się modlić, żeby wszystkie narządy rozwinęły się prawidłowo (narazie jest Ok), a to że dzieciątko będzie małe z tym już się liczyłam. Żeby zdrowa była 😍
Super gratulację 😍 a mała ile ważyła ?🙂
 
No cześć ;) jestem po. Byłam rano ale z informacją kto tam siedzi czekałam do przyjazdu męża [emoji4]
Tak więc moja droga wiszę Ci piccolo [emoji23][emoji23][emoji23]
Będziemy mieli córkę (tzn chyba) z dzieckiem wszystko narazie Ok. Tylko prawdopodobnie mam dwunaczyniową pępowinę .. więc tu już nie jest tak zabawnie. Ale nic z tym nie zrobię. Pozostało nam się modlić, żeby wszystkie narządy rozwinęły się prawidłowo (narazie jest Ok), a to że dzieciątko będzie małe z tym już się liczyłam. Żeby zdrowa była [emoji7]
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]jakie śliczności [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Hej
Ja nadal w szpitalu,słabiutka
Tabletki niestety nie dały rady mnie całkowicie oczyścić
Podane 3 razy..skurcze były bardzo bolesne i krwawe
Jestem właśnie po zabiegu łyżeczkowania
Boli tylko lekko podbrzusze
Czyli koniec mojej historii
Mam nadzieje ze wrócę szybko do domu
I poukładam w głowie wszystko
Straszna historia i bardzo mi przykro. Wydaje mi sie ze jednak powinnas troche pokrzyczec, poplakac, porzucac hu....mi bo pozniej moze to przyjsc ze zdwojona sila ;( Na mnie tez te tabletki slabo zazdzialaly i patrzyc na to z perspektywy czasu chyba wolalabym zabieg. U mnie za pierwszym razem obylo sie bez zabiegu ale bol nie do opisania ;( Masz jakies plany? To byl chyba jedynaczek? Bedziesz podchodzila do nastepnej stymulacji ? Trzymaj sie, przytulaj do meza, odpocznij i staraj sie jaka najmniej ogladac wiadomosci - niestety nic dobrego nam nie przekazuja. Trzymam za ciebie kciuki ✊✊✊❤❤❤
 
I mam takie pytanie do młodych szczęśliwych przyszłych mam (tych na początku ciąży, lub które przez takie coś przechodziły). Zaczęłam 9tc, byłam dziś na krwi (ta długa lista wszystkich badań+mocz). W zaistniałej sytuacji u nas są dwie opcje do wyboru - szpital i przychodnia w której można oddawać krew we wtorki i piątki od 8-11. (Jeszcze tydzień temu było 7-11). Jadę więc grzecznie do przychodni, a tam pod drzwiami kolejka na 20 ludzi (byłam coś ok 8:20) i mówią, że wpuszczają po 2 osoby. W kolejce grzecznie stały dziewczyny u których już były brzuszki widać. Więc staje sobie na końcu kolejki i czekam na niemiłosiernym ziąbie ... Ponad 1,5h. Z racji wczesnej ciąży wziełam tylko skierowanie na badania (no do głowy mi nie przyszło żeby na tak wczesnym etapie ciąży się wbijać komuś w kolejkę i żeby brać tą teczkę ciążową). I tak sobie stoję już ponad godzinę a tam się robi z boku kolejka "ciężarnych" z takimi dużymi brzuchami (8-9 miesiąc) więc zaczęli brać jedna z naszej kolejki i jedna ciężarną. I wtedy wpada ONA (o dziwo cała na różowo a nie na biało), dobija się do drzwi (zamkniętych na klucz), otwiera jej wojskowy, a ta "ja jestem ciężarna! Ja mam pierwszeństwo!" Wszyscy zbierają żeby, a pan wojskowy drzwiowy odesłał panią na koniec kolejki ciężarnych. Żeby było zabawniej dziewczyna w ogóle nawet mini brzuszka nie miała (wchodziła ze mną na badanie, jak zdjęła kurtkę to było widać że to taki początek jak mój). Więc takie pytanie mam, bo może jednak ze mną jest coś nie tak. Czy wy też korzystacie/korzystałyście z przywilejów od pierwszej wizyty potwierdzającej ciążę? Ja rozumiem, że się można źle czuć. Ale chyba się kurna można odezwać i poprosić o przepuszczenie a nie taki wlot na bezczelnego?

Wybaczcie długą historię, ale jakoś nie mogę tego przeboleć.
Ja nigdy nie korzystałam z pierwszeństwa i grzecznie czekałam 1, 5 h. Dobrze się czułam i nie miałam sumienia się wcisnąć przed ludźmi którzy tak samo czekali.
 
reklama
Nooo kurde ja to jestem wiedźma jednak 😁 gratulacje!!! Dziewczynki są słodkie i kochane ♥️ tak czułam. To co zamiana aktualna? 😬 😅
A wiesz co to znaczy dwunaczyniowa pępowina? Bo ja to pierwszy raz słyszę i nie wiem z czym to się wiąże?
Ojjj nie oddam 😂🥰

Trochę czytałam i mam „wielką głowę” dr mówiła mi, że nie mam się czym stresować aleeee. Zobaczymy na następnym usg czy wszystko rośnie jak należy.
Ta pępowina powinna mieć 2 tętnice i żyłę a u mnie jest jedna tętnica i jedna żyła. Dziecko może dostawać za mało pokarmu i jakieś organy mogą się przez to słabiej rozwijać .. tak w dużym skrócie
 
Do góry