reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Moja znajoma miala to o czym piszesz i malutki mial nierozwiniete miedniczki nerkowe. Ale to juz lekarz widział na usg zanim urodziła. Wiązało się to z kontrolami w poradnii nefrologicznej i niczym więcej. Wszystko ładnie się rozwinęło. Teraz jest drugi raz w ciazy, i na prenatalnych tez lekarz zobaczył jedna zyle i jedna tętnice. Powiedziała,że pierwszy syn miał to co miał z miedniczkami, więc lekarz zrobil jeszcze usg przezpochwowe. Powiedzial,ze na następnej wizycie bardziej się przyjrzy nerkom.
Trzymam kciuki by Wszystko byko ok [emoji7]
Liczę na to, że obiedzie się na strachu lub takich „małych” wizytach ;)
My z Rozalią też trzymamy za Was 😘
 
reklama
Będziemy razem seeeknie wybierać [emoji3059]
Byłam dzisiaj na mini zakupach. W końcu kupiłam sobie spodnie ciążowe i rajstopy. Nooo i kupiłam dla córci sukienkę na święta [emoji7] (uprzedzam pytanie - tak u nas są sklepy otwarte, ludzi mało, w sklepach też może być określona ilość kupujących)
Jaka galaktyczna [emoji7][emoji7][emoji7] i malunia [emoji7][emoji7][emoji7] u nas wszystko zamknięte. A rajstopy tez bym sobie kupiła, bo mimo,ze prawie nic jeszcze nie widać brzucha to chcialam ostatnio do mamy na imieniny zalozyc sukienkę ale zwykle rajstopy mi brzuchol cisną i to jest masakra..
 
Jaka galaktyczna [emoji7][emoji7][emoji7] i malunia [emoji7][emoji7][emoji7] u nas wszystko zamknięte. A rajstopy tez bym sobie kupiła, bo mimo,ze prawie nic jeszcze nie widać brzucha to chcialam ostatnio do mamy na imieniny zalozyc sukienkę ale zwykle rajstopy mi brzuchol cisną i to jest masakra..
Taka cekinowa ;)
A co do rajstop to mnie zwykle też doprowadzały do szału .. albo je na dol zwijałam, albo rękę wkładałam bo nie mogłam wytrzymać. Zawsze możesz zamówić z internetu (tutaj nie ma takiego czegoś 😑). Ja kupiłam w H&M ;)
 
No cześć ;) jestem po. Byłam rano ale z informacją kto tam siedzi czekałam do przyjazdu męża [emoji4]
Tak więc moja droga wiszę Ci piccolo [emoji23][emoji23][emoji23]
Będziemy mieli córkę (tzn chyba) z dzieckiem wszystko narazie Ok. Tylko prawdopodobnie mam dwunaczyniową pępowinę .. więc tu już nie jest tak zabawnie. Ale nic z tym nie zrobię. Pozostało nam się modlić, żeby wszystkie narządy rozwinęły się prawidłowo (narazie jest Ok), a to że dzieciątko będzie małe z tym już się liczyłam. Żeby zdrowa była [emoji7]
Super[emoji3] a co wiąże się z dwunaczyniową pępowiną? Może być gorzej odżywiona?
Doczytałam
 
reklama
My dla chłopca też: Miłosz. Dla dziewczynki mamy 3: Liliana, Helenka lub Hania. Marek jest najbardziej za Hanią. A ja sama nie wiem, mamy w rodzinie juz Ha nie i Helenke. Chyba wybierzemy jak już na 100% będzie pewna płeć;)
Widzisz nic gorsza ode mnie nie jesteś 😂 Hania ładna, u mnie w rodzinie nie ma małej Hani ;) są tylko jakieś stare ciotki 😅 a Lilianę mam kuzynkę ale ma chyba z 20 lat 🤔
 
Do góry