reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@nieagatka już pod Twoimi drzwiami by stała gdyby nie wirus [emoji23]
Narobiłaś ich trochę [emoji8]
Ja dziś chciałam z kompa obejrzane filmy pokasowac ale mąż mówi żeby lepiej tego nie robić bo też możemy w domu utknąć [emoji849]. Z nudów będziemy po dwa razy oglądać
A ze nie ma daleko już z Hiszpani 😂😂😂
Ze często nie robie pierogów to zle obliczyłam i pod koniec już tylko czekałam aż się wszystko w pi.... pokonczy 😂😂
 
reklama
@nieagatka już pod Twoimi drzwiami by stała gdyby nie wirus [emoji23]
Narobiłaś ich trochę [emoji8]
Ja dziś chciałam z kompa obejrzane filmy pokasowac ale mąż mówi żeby lepiej tego nie robić bo też możemy w domu utknąć [emoji849]. Z nudów będziemy po dwa razy oglądać
Ja lubie po kilka nawet razy ogladac, wlasnie telefonistki znowu ogladam... Wczuwam sie i dostrzegam rozne inne rezczy na nowo;)
 
Szkoda, ja leze w lozku a moj M wydzwania gdzie sie da ;)
A tu cała prawda o wirusie [emoji41]
received_563969457807244.jpeg
 
No to ja się dziś naprodukowałam [emoji3042][emoji3042][emoji3042]
Jedne zrobiłam dla męża z serem i boczkiem, a drugie zwykle z serem [emoji39][emoji39]
Polecam fredkowe @fredka84 ciasto na pierogi [emoji1305] Super [emoji846] dzięki [emoji8]
A twoje @Petera wyprobuje drugim razem, bo pewnie jeszcze tak trochę posiedzimy zamknięci [emoji81]
@nieagatka przepraszam [emoji23]
Foch [emoji12]
 
reklama
Na pewno na sztucznym jest mniej problemu bo można wszystko lekami wysterowac ale to jednak sztuczny. Na naturalnym problem jest z sama owulacja jak ktoś ma nie zawsze albo słabo rośnie endometrium to chyba nie ma sensu
Pęknie [emoji6] nie ma możliwości żeby nie, ale może żeby być spokojniejsza tez bym już nie ryzykowała [emoji8]
 
Do góry