reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzieci nie rozumieją i to jest na pewno trudne, ale nie mamy wyjścia.
Tylko ze nie można wyjść nawet na spacer... do sklepu lub apteki tak, ale nic poza tym..., Paryz jest cały obstawiony i są duże kontrole.
Szwagierka dostała dziś mandat, bo wyszła do sklepu i zapomniała tego zaświadczenia które u nas trzeba mieć 🤦🏻‍♀️

Co to za ciasto pół na pół ziemniaki i mąka? Dawaj przepis 😁plisss
A słyszałaś że prawdopodobnie od wtorku całkowity zakaz wychodzenia?
 
reklama
A to na suchej skórze próbowałaś? Nałóż jakoś olejek na skore, żeby był poślizg 😛
Kwasy zależy jakie, nie wszystkie wysuszają, musza być odpowiednio dobrane 😘
 
Le Plessis Robinson, na poludniu od Paryza. Wiem ze tutaj tez jest dziewczyna chyba z Paryza ale nie kojarze kto dokladnie.
No gapa ze mnie, bo wlasnie wpis powyzej zobaczylam ze to Ty jest z Paryza
Le Plessis Robinson, na poludniu od Paryza. Wiem ze tutaj tez jest dziewczyna chyba z Paryza ale nie kojarze kto dokladnie.
No gapa ze mnie, bo wlasnie wpis powyzej zobaczylam ze to Ty Camilleka jestes z Paryza :)
 
reklama
Do góry