reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kto ty masz tydzień ?ja myślałam że mój w drugiej ciazy jest dużo większy ni z w pierwszej ale jak teraz zdjęcia przeglądam stare to jednak podobne wielkości tylko w drugiejbciazy jakoś tak szybciej mi urosl

11 tydzień ale ja przed zajściem ważyłam 82. Teraz niecałe 80, także ja już miałam brzuch teraz tylko rozszerza się to co już było - chyba nie na darmo boli mnie brzuch codziennie - wszystko rośnie i ja to czuje. W nocy nie budzi mnie siku, a jak się budzę to wstać nie mogę tak mnie pęcherz od pełności boli i do tego zero ciśnienia leci mi cienka powolna struga.... no masakra i tylko czekam aż lecieć przestanie..
 
reklama
Właśnie wróciłam z usg, ale byłam u Aglielskiego lekarza, a oni nie robią dopochwowo tylko przez brzuch... Powiedziała, że są bliźniaki ale jeden jest wielkością jak na 7 tydzien, a drugi jest mały jak na 5 tydzień... Ale oba serduszka biją❤️
Tak ryczałam że szczęścia, że aż się zanosiłam... Ale ona pow że trzeba poczekać bo nie wiadomo co z tym drugim będzie Zobacz załącznik 1091548
Cudownie 🥰🥰🥰 ale musisz być szczęśliwa 😘😘😘
 
@Hope1989 ja od momentu stymulacji mogę brać tylko paracetamol, a że jest przeciwgorączkowy to spróbuj przed punckją. Jest w 100% bezpieczny i ani Tobie ani jajcom nie zaszkodzi bo ja brałam jak nie mogłam wyrobić już 3 dni przed punkcja po 3 dziennie. Powinien pomóc ✊✊✊✊

Będzie dobrze, trzymamy kciuki ✊✊✊✊💪💪💪💪💪
 
183 ofiary, 5700 zarazonych. Madryt to epicentrum, ale wiadomo, problem jest w calym kraju. Powoli ludzie znikaja z ulic, ale nadal nie kumaja jak powazna jest tu sytuacja. Jedzenie w sklepach jest, ale mysle w ciahu tygodnia bedzie tu jak we Wloszech, bo ten narod jest glupi...
Poki co czekaja mnie 2 tygodnie z trzylatka w domu. Bedzie ciezko.
Kocham Madryt, takie piękne miasto.
Ja godzinę temu dostałam smsa od szefowej, ze prawdopodobnie zamkniemy instytut od poniedziałku do dołowania, takie wychodzą restrykcje we Francji. Szok...
 
Szybko minie. Ja po narkozie na punkcji odstawiłam takie cyrki że mój M. Siedział bordowy a lekarz przede mną uciekał bo się darłam za nim na cały oddział "panie doktorze! Panie doktorze! A ile jaj..." I tak w kółko 😂 a co się działo jak mnie budzili nie mam pojęcia, bo mąż mówił, że jak mnie przywieźli to siedziałam na wózku zrezygnowana i kowalami głową, a jak mnie z wózka na łóżko przesadzał z półobrotu to zrobiłam "łiiiiiiiii" i się śmiałam histerycznie. Więc tego, no... Narkozy są całkiem ciekawe 😂 myślałam, że się pod łóżko schowam jak lekarz przyszedł powiedzieć ile jaj pobrali jak Mąż opowiedział co odwalałam 😂
Ja tak dziękowałam anestezjologowi za brak rzyganka, aż lekarz stwierdził "przecież mąż czeka". Odpowiedziałam zgodnie z prawdą "ale męża tutaj nie ma" i dalej poematy pochwalne. Dobrze tego nie pamiętam całe szczęście :)
 
Jeden bo jest bardzo dobrej jakości blastocysta. Poza tym mam tylko dwie i nie zaryzykowalabym utraty dwóch. A opowiedz proszę jak wyglądał twój cykl. Ba ja czekam na miesiączkę i mam zacząć brać estrogen

Miesiączke dostałam coś szybko po punkcji później miałam miesiąc przerwy i po kolejnej miesiączce poszłam na wizytę wypiasl mi dwa leki i po 10 dniach była kontrola endometrium i w 13 dniu cyklu transfer.
 
11 tydzień ale ja przed zajściem ważyłam 82. Teraz niecałe 80, także ja już miałam brzuch teraz tylko rozszerza się to co już było - chyba nie na darmo boli mnie brzuch codziennie - wszystko rośnie i ja to czuje. W nocy nie budzi mnie siku, a jak się budzę to wstać nie mogę tak mnie pęcherz od pełności boli i do tego zero ciśnienia leci mi cienka powolna struga.... no masakra i tylko czekam aż lecieć przestanie..
Taką cienką strugę też mam 😂A jakie to wkurzające i męczące. Ale damy radę dla dzieciaczków ;)
 
reklama
Taką cienką strugę też mam [emoji23]A jakie to wkurzające i męczące. Ale damy radę dla dzieciaczków ;)

Damy radę to tylko małe dyskomforty, jedno jest pewne - pęcherz mam pojemny [emoji23][emoji23] ale czuje ze macica już naciska na niego, wszystko to jakoś szybko sie dzieje - boje się ze będę na prawdę duża
 
Do góry