reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ciezka sprawa. Nie chce cie martwic ale chyba stymulka bedzie przelozona. Nie puszcza cie i meza bez badan zakaznych. Ja sie jutro podpytam doktorka ;)
Kurde niby wiem ale w invicta tez raz tak miałam że się okazało że zakaźne są po terminie to podpisaliśmy zgody a dr kazał donieść byle by przed zabiegiem. W koncu na tej wizycie nie będzie żadnego zabiegu. Tylko że zgody mój M też nie podpisze bo będzie w zamknięciu!! Chyba to wpizdu przełoże o miesiąc.
 
A w IRL nie kupisz accofilu?
Kupie,tylko tu strasznie drogi bo 180e za zastrzyk,a jak mi przyjdzie brac jeszcze kilka tygodni to będzie to spory wydatek.
Ale Kupie choćbym kredyt miala wziasc.
Moze lepiej tak niz jakby moj miał wrócić chory...

Nawet taniec z gwiazdami odwolany do jesieni..
 
No widzisz, tego nie słyszałam [emoji33]. Ja dziś dwa ciasto musiałam napieprzac i najpierw białka mi się nie ubiły, potem śmietana nie wychodziła i ma koniec słonecznik przyjarałam kuźwa
@Tasza co o tym myślisz? Bo mi po winku różne scenariusze przychodzą do głowy 🤣🤣🤣
A tak serio to sytuacja jest poważna i bardzo dobrze, ze Polska stara się to dobrze ogarnąć. Jestem dumna z Polskiego rzadu, pierwszy raz!
 
Kurde niby wiem ale w invicta tez raz tak miałam że się okazało że zakaźne są po terminie to podpisaliśmy zgody a dr kazał donieść byle by przed zabiegiem. W koncu na tej wizycie nie będzie żadnego zabiegu. Tylko że zgody mój M też nie podpisze bo będzie w zamknięciu!! Chyba to wpizdu przełoże o miesiąc.
Ja tez kiedys donisliam ajesli chodzi o podpisanie zgody to moj Łukasz kiedys sam jezdzil po poludniu i na rejestracje podpisywal, ale wszystko musialo byc ogarniete do pierwszego dnia prawidlowej stymulacji czyli 1 - go zastrzyku. Teraz naprawde nie mam pojecia i jestem ciekawa jak klinika pracuje...
 
reklama
Do góry