reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A czego ciulowe? Bo ja w międzyczasie śmietanę ubijalam i nie słyszałam wszystkiego
Ze loty odwołane od niedz a moj mąż miał w niedziele wracac:(
Takze wyjazd odwołany:( i kasa w błoto.
Ale ciesze się w sumie ze nie wyleciał niz mialoby sie Okazać w pl ze jest uziemiony na min 2 tygodnie.
A u nas na lotnisku nawet temp nie badają bo pisze na stronie,ze nie jest to rekomendowane przez WHO ...
 
reklama
Mój mąż pracuje w banku i dziś siedzi do pozna, żeby ogarnąć sytuacje dla ekipy żeby mogli pracować w domu, nie wiem o której wroci...
Moja szefowa jeszcze nie podjęła decyzji czy zamykamy instytut gdzie pracuje, ale bardzo możliwe ze tak będzie. Póki co, od dziś na stronie dałam komunikat, ze ktokolwiek chory, nie będzie przyjmowany, obowiązkowe mycie rak po wejściu. My nosimy maseczk i rękawiczki.
Szczerze to Polska dobrze robi wprowadzając te ograniczenia, mnie tez to wszystko wkurza, bo nie podejdę do stymulacji w kwietniu, ale myśle ze to wszystko dla naszego dobra, jakby nie było...
Zgadzam się! Masz absolutnie rację...U nas Boris Johnson cholera jedna nawet szkół nie chce zamknąć! Nasz bank na razie połowę ludzi na zdalną pracę wysyła...w sumie nie kumam czemu nie więcej bo praca z HO nie wymaga bycia w biurze tym bardziej w takich krytycznych sytuacjach
 
Tak Was czytam żeby być na bieżąco. Ciekawe się tu dzieje. Ja jestem załamana 🙁🙁 wspominałam Wam że mój M wyjechał a właściwie to wyleciał z pl w poniedzialek. Wrócić ma we wtorek rano a jak wiecie po powrocie czeka go kwarantanna. Nie wiem jak to technicznie rozwiązać chyba ja i pies musimy się wyprowadzić. Bo inaczej będę musiała siedzieć w domu razem z nim. Za tydzień mam wizytę kwalifikacja do rozpoczęcia stymulacji. Nie wiem czy się odbędzie i czy ja sama wystarcze. Czy na tej pierwszej wizycie już się podpisuje zgody wszystkie?? Bo jak tak to muszę przełożyć o miesiąc. No i M nie zrobi badań zakaźnych potrzebnych do tej kwalifikacji.
Już się stęskniłem a nie zobaczę go przez następne 2 tygodnie 😭😭😭
 
reklama
Tak Was czytam żeby być na bieżąco. Ciekawe się tu dzieje. Ja jestem załamana 🙁🙁 wspominałam Wam że mój M wyjechał a właściwie to wyleciał z pl w poniedzialek. Wrócić ma we wtorek rano a jak wiecie po powrocie czeka go kwarantanna. Nie wiem jak to technicznie rozwiązać chyba ja i pies musimy się wyprowadzić. Bo inaczej będę musiała siedzieć w domu razem z nim. Za tydzień mam wizytę kwalifikacja do rozpoczęcia stymulacji. Nie wiem czy się odbędzie i czy ja sama wystarcze. Czy na tej pierwszej wizycie już się podpisuje zgody wszystkie?? Bo jak tak to muszę przełożyć o miesiąc. No i M nie zrobi badań zakaźnych potrzebnych do tej kwalifikacji.
Już się stęskniłem a nie zobaczę go przez następne 2 tygodnie 😭😭😭
Ciezka sprawa. Nie chce cie martwic ale chyba stymulka bedzie przelozona. Nie puszcza cie i meza bez badan zakaznych. Ja sie jutro podpytam doktorka ;)
 
Do góry