reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny poratuje któraś proszę... potrzebuje Rigevidon antykoncepcje?? Zamykają granice więc stymulacja się już raczej nie odbędzie w terminie albo opóźni więc na bieżąco będę musiała wydłużać tabletki antykoncepcyjne... Czy ma któraś listek pliss???
Zobaczę jutro u siebie w aptece 😊 Tylko przypomnij się proszę, bo jutro pewnie u mnie będzie żar od samego rana!
 
reklama
Dziewczynki moje..ja już jestem. Sorry bazylia że tak późno się oddzywam ale spałam..punkcja podobno bez problemowo. ALE...no właśnie zawsze jakies ale... transfer przełożony bo estradiol za wysoki 5600 i polipy ...wiec jesli w nastepnym cyklu sie samo nie wyczysci to histeroskopia. Ale nawet gdyby polipow nie bylo to transfer bylby przelozony ze wzgledy na wysoki estradiol. A teraz NAJLEPSZE. Podczas punkcji okazalo sie ze moj lewy jajnik jest zrosniety z jelitem. Dlatego mam takie bole..czujecie..probuje to zdiagnozować od 5 lat...2 laparo. Histeroskopia. Rezonanse i nic. I dopiero teraz to wyszło!! Załamka 😢😭 co sie dzieje z tymi lekarzami 😞😟 i właśnie w lewym rosły 2 ladne pecherzyki ktore nie zostaly pobrane z uwagi na ryzyko uszkodzenia jelita..i podobno same maja sie wygasic. Bo narazie bolą jak cholera. Natomiast z prawego pobrali 13 pecherzyków. Jutro ma dzwonic embriolog ile sie udało zaplodnic a w czwartek bedzie mrozenie..oczywiscie jesli bedzie co mrozić...z jednej strony sie ciesze a z drugiej załamka..po punkcji mam tylko duphaston i neoparin. Nic nie dali na wyciszenie jajkow. Troche sie tym martwie.
Piękny wynik 😊 Ja też mam takie zrosty niestety. Leczysz się na endometrioze?
 
Dziekuje Ci, kochana jestes.
Dzisiaj jest 7+0
Jutro pojde do apteki zapytac czy moze jest jakas opcja ze jak specjalista przepisze to będzie taniej,u nas duzo dziwnych rzeczy jest w przepisach. Accofil biore co 3 dni/30.
Mam jeszcze 3 zastrzyki wiec mam czas na dzialanie.
Kurcze jak to nigdy nic nie wiadomo.
A jak Ty sie czujesz z opoznieniem stymulacji?
Co 3 dni jaka dawkę bierzesz ? To ja się dowiem czy jest opcja wysłać z UK do IRL tak żeby kolejnego dnia było to owine jakimś termosem a Ty daj znać bo jak nie dadzą Ci żadnej zniżki to Ci wyśle. Pasnik raczej dłużej niż do 10tc nie zleca accofilu..
Mam nadzieję ze uda się przesunąć moją stymulacje na drugą połowę mają bo wtedy jest tydzień wolnego od szkoły ale i tak musiałabym syna zabrać z zajęć na tydzien i jeden dzień a to może się wiązać z karą! Ale trudno i tak to zrobię.. Oby nam wydluzyli termin na podpisanie umowy przyrzeczonej na mieszkanie bo to też mnie martwi.. A z plusów to będę o ponad miesiąc dluzej brać wiadra supli :laugh2: a w maju jest ciepło więc to duży plus! Pytanie czy do maja otworzą granice :szok:
13 marzec nowa data stanu wojennego ???
 
Idę 😊 Od 6 miesięcy się przygotowuję do tego transferu, przeszłam immunosupresje i nie mam ochoty jej powtarzać, a nie wiadomo kiedy to się skończy. Od poniedziałku idę na L4. Co ma być to będzie. A ty jakie plany?
No właśnie ja jeśli tylko lekarz powie żeby podchodzić to tez się nie zastanwiam tylko podchodzę bo to się tak wydaje ale jak znowu się to przeciągnie to znowu kilka miesięcy w plecy :(
 
Zobaczę jutro u siebie w aptece 😊 Tylko przypomnij się proszę, bo jutro pewnie u mnie będzie żar od samego rana!
O matko!!! Kochana kobieta jesteś! W jakiej aptece w Gdańsku jesteś?? Mamę tam wyśle oczywiście w komninezonie i masce jak ze zdjęcia @fredka84 :laugh2: Ja receptę od Stencla będę mieć na pewno ale nie w najbliższym tygodniu.. Odezwę jutro z rana .. Dziękuję!!!
 
reklama
Co 3 dni jaka dawkę bierzesz ? To ja się dowiem czy jest opcja wysłać z UK do IRL tak żeby kolejnego dnia było to owine jakimś termosem a Ty daj znać bo jak nie dadzą Ci żadnej zniżki to Ci wyśle. Pasnik raczej dłużej niż do 10tc nie zleca accofilu..
Mam nadzieję ze uda się przesunąć moją stymulacje na drugą połowę mają bo wtedy jest tydzień wolnego od szkoły ale i tak musiałabym syna zabrać z zajęć na tydzien i jeden dzień a to może się wiązać z karą! Ale trudno i tak to zrobię.. Oby nam wydluzyli termin na podpisanie umowy przyrzeczonej na mieszkanie bo to też mnie martwi.. A z plusów to będę o ponad miesiąc dluzej brać wiadra supli :laugh2: a w maju jest ciepło więc to duży plus! Pytanie czy do maja otworzą granice :szok:
13 marzec nowa data stanu wojennego ???
właśnie mówiłam mojemu mężowi że nasi rodzice mieli Stan wojenny w latach 80 my mamy stan wojenny z powodu korony teraz.
Gospodarka strasznie na tym ucierpi,mysle ze ludzie i banki wprowadza różne udogodnienia,zeby można było normalnie pozałatwiać swoje sprawy. Maja stope zmniejszac,wiec miemy nadzieję ze i twoja umowa nie będzie zagrożona. Myślę ze wszyscy rozumieją ze pewne rzeczy są poza naszym zasiegiem. A od czego zależy Twoje podpisanie?
Ja biore accofil 30MU/0.5ML co 3 dni
Ja biore
 
Do góry