reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kupuję nasiona gotowe w sklepie. Wysiewam ok marca do skrzynek w domu. Jak troszkę podróż na trzeba je rozsadzic. A ok kwietnia maja do gruntu albo do skrzynek docelowych i już całkiem na dwór i do października zbieram pomidorki koktajlowe u mnie żółte i czerwone.
No i ja tez tak chce ;) Zaczne to robic po punkcji ;)
 
reklama
A wiesz że dwaj moi sąsiedzi z naprzeciwka się właśnie na klamce powiesili [emoji33]. Jeden to taki stary alkoholik był ale lubiłam go. I przed tym wszystkim umył się dokładnie, ogolił i ja czysto ubrał [emoji33].
A drugi sąsiad to taki młody chłopaczek - jego pies mi tę moją Lenę rok temu zapylił. No i ten chłopak miał dwadzieścia kilka lat i miał kredyt coś 120 tys, stracił pracę i się załamał biedny i też na tej klamce skończył [emoji33]
Mój pierwszy "wieszak" to kolega w podstawówce... to była 6 lub 7 klasa chyba, bardzo go lubiłam ale chłopaki w szkole strasznie go tępili. Powiesił się w lesie, masakra jakaś...
 
reklama
A masz ogródek czy balkon? Ja w ogródku mam wysianą kilka lat temu "siedmiolatkę" taki szczypiorek cienki. I on już mi właśnie kilka lat rośnie sam, kilka razy w sezonie go ścinam i on zajebiście odrasta. Polecam ci [emoji8]
A masz czosnek niedźwiedzi? U mnie będzie 3 wiosna po posadzeniu i dopiero się rozkręca. Ale może dlatego, że posadziłam go pod morwą a ona wszystko z gleby wysysa.
 
Do góry