reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak na prawdę to bym mój debiut. Najpierw zalałam ja na ok godzinę mlekiem u mnie tym razem kokosowym i dostałam trochę wiórków a później gotowałam na małym ogniu dopóki nie zrobiła się przezroczysta. Ciepłe przelała do słoiczków i salaterek. Na dół maliny mrożone a na górę mus z truskawek też mrożonych. Cukru dawalam bardzo mało.
Jak dla mnie super lekkie sycące i bardzo pyszne.
Jak przygotowujesz tapiokę?
 
Jak sie kiedys pytalam swojego doktorka czy nie powinnam brac encortonu wczesniej to mi powiedzial ze nie bo nie chce mi zrobic krzywdy :o Klinika ma swojego immunologa prof Wilczynskiego specjalista ginekolog-położnik, immunologia rozrodu, poronienia nawracające, ginekologia onkologiczna. Ja jak kiedys wspomnialam tylko ze chyba pojade do pasni...czka to mi od razu powiedzial zeby tego nie robic, zeby nie robic absolutnie kirow bo to strata kasy, ze takie leki jakie on podaje pacjentkom skonczy sie kiedys tragedia i wielka afera :o No i mnie nastraszyl a ja bez sensu posluchalam. Ale ja mu ufam. Jak chcialam zrobic immunologie to sam najpierw poszedl do Wilczynskiego i przyszedl z lista badan dla mnie do zrobienia. Jak zrobilam to wyslal je wilczynskiemu zebym niepotrzebnie nie placila za wizyte ;) Sama nie wiem dlaczego mam u niego takie wzgledy... Pewnie dlatego ze juz tak dlugo niestety sie u niego lecze ;)
W Warszawie po 2 nie udanym transferze Lekarz zalecił zbadanie Immunologii i jak się spytałam o lekarzy to polecił kilku w Warszawie i na koniec dodał że jest taki jeden w Łodzi ja mówi że słyszałam ale on mi go odradzil właśnie. Mówił że jak ma pacjentki z zaleceniami od niego to się za głowę łapie. Wiem że dużo dziewczyn zachodzi w ciążę po tym jego leczeniu ale za jaką cenę? Kto wie co te leki zrobią z organizmem.
 
I dużo tańsze niż gotowe. 400 g tapioki ok 5 zł plus litr mleka kokosowego ok 8-10 zl.
A jeden gotowy sklepowy ok 10 zł.
Tak na prawdę to bym mój debiut. Najpierw zalałam ja na ok godzinę mlekiem u mnie tym razem kokosowym i dostałam trochę wiórków a później gotowałam na małym ogniu dopóki nie zrobiła się przezroczysta. Ciepłe przelała do słoiczków i salaterek. Na dół maliny mrożone a na górę mus z truskawek też mrożonych. Cukru dawalam bardzo mało.
Jak dla mnie super lekkie sycące i bardzo pyszne.
 
Mi lekarka zakazała czegokolwiek robić po 5d stymulacji, poza tym nawet fizycznie nie byłabym w stanie. Co miałaś osiągnąć i wypracowałaś to już jest i działa[emoji3] także nie katuj się bez potrzeby żeby Ci najdorodniejsze jajca nie popękały[emoji6]
Mi moj powiedzial ze biegac moge ;) Ja to i tak zamiast chodzic o miesci czy w pracy biegam wiec to chyba nie zrobi wiekszej roznicy ;) No ale fakt narypane mam we łbie i robie co moge ;)
 
Kupuję nasiona gotowe w sklepie. Wysiewam ok marca do skrzynek w domu. Jak troszkę podróż na trzeba je rozsadzic. A ok kwietnia maja do gruntu albo do skrzynek docelowych i już całkiem na dwór i do października zbieram pomidorki koktajlowe u mnie żółte i czerwone.
Opowiedz mi dokladnie jak to sie robi ? Tez chce pomidorki ;) Tylko mi musisz dokladnie opowiedziec ;)
 
Dziewczyny moje Kochane, z okazji Waszego święta niech każda będzie uśmiechnięta [emoji1] życzę Wam tony kwiatów, ja uwielbiam tulipany [emoji173] ale nie dostanę dziś żadnego, bo wszyscy wiedzą, że mój kot zjada każde kwiaty.
Mój mąż o mnie zadbał inaczej;) na słodko.
Poza tym, dziś już wyjeżdża na szkolenia;( narazie na tydzień, nie wiemy co będzie potem. Już mi smutno i ciężko. Modle się, bym nie miała żadnych krwawien i problemów bo nie wiem jak sobie poradzę ;( Zobacz załącznik 1088923
Jakbym miała w mojego wierzyć to bym się przejechała[emoji23] sama zrobiłam mufinki i deser, bo z Pawłem to raczej słabo, no ale życzenia dostałyśmy[emoji3]
A dziad pojechał czyścić staw grrr...[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Trzymaj [emoji23][emoji23][emoji23]
A ja z moim byłam razem na zakupach w Biedrze i tak stały różyczki w takich wielkich koszach, ja je minęłam a mój Siwy stanął koło tego kosza i mówi: jak chcesz to weź se te kwiaty... No to wzięłam [emoji23]
Dobre[emoji3] w razie jakby brzydkie to sama wybierałaś[emoji3][emoji6]
 
reklama
Do góry