reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja dzisiaj zrobilam drugi zastrzyk. Transfer napewno bedzie przesuniety. Ja teraz zmniejszylam troche suple. Nie biore juz dhea. Niedlugo punkcja i zobaczymy co bede miala. Nie rezygnuje z biegania chociaz dzisaj zrobilam polowe tego co zawsze i bylo dosc ciezko. To jest wlasnie wplyw lekow. Nie ten oddech lekkie zawroty. A bylam po pierwszej dawce. Tylko ze ja dosc szybko reaguje na wszystkie leki.
Wow, to już! Kurde jestem nie na czasie! Ale fajnie że już się klujesz ;)
 
reklama
Ja dzisiaj zrobilam drugi zastrzyk. Transfer napewno bedzie przesuniety. Ja teraz zmniejszylam troche suple. Nie biore juz dhea. Niedlugo punkcja i zobaczymy co bede miala. Nie rezygnuje z biegania chociaz dzisaj zrobilam polowe tego co zawsze i bylo dosc ciezko. To jest wlasnie wplyw lekow. Nie ten oddech lekkie zawroty. A bylam po pierwszej dawce. Tylko ze ja dosc szybko reaguje na wszystkie leki.
Myślę ze możesz biegi zamienic na spacery :) to też ruch i relaks ale się nie zajedziesz przynajmniej. I mniejsza szansa ze zlapiesz jakaś infekcje... 😉
 
Ten procent nie jest tak do końca pewny bo nie wszyscy pacjenci z objawami lekkimi oraz tacy u których przebieg jest bezobjawowy wchodzą w liczona ilosc zachorowaln ( dotyczy ona jedynie osób z dodatnim testem na wirusa) na podstawie której liczona jest śmiertelność. Więc jest ona najpewniej mniejsza niż 2%.
Problemem jest ilość osób które mogą wymagać pomocy na raz.
Właśnie skala jest najbardziej niebezpieczna w tym wszystkim, nie tylko z perspektywy medycznej bo gospodarkę to juz zaczyna nieźle psuć... Ponad 3% umieralnośc przy takiej zakaznosci to nie jest wcale mało...
 
Wow, to już! Kurde jestem nie na czasie! Ale fajnie że już się klujesz ;)
No kurcze tak dlugo czekalam przeciez wiesz ❤ Ostatnio jak rozmawialam z lekarzem to mi powiedzial ze za duzo pecherzykow to tez nie dobrze bo wtedy mniejsza jakosc komorek. Ostatnio mi tez wyszedl zespol antykardiolipinowy watpliwy wiec powtorzylam badanie i czekam na wyniki;) chce dodac heparyna zaraz po pick upie. Ja to chyba jak rozenkowa na zastrzykach czuje sie chyba lepiej niz normalnie. Jakos tak sie bardzo wyciszylam a przeciez to u mnie bardzo dziwne. Moze dlatego ze podchodze do tego bardzo zadaniowo. Ty tez za chwilke juz sie bedziesz kluc ;)
 
Chodzi o zespół antyfosfolipidowy tak? A Ty miałaś wcześniej w tym kierunku wykonywane badania? Bo rozumiem że masz dodatni czy wątpliwe wynik przeciwciał antykardiolipinowych tak?
Bo ja przeciwciala mam ok ale antykoagulant mam wątpliwy i trochę bije się z myślami w sprawie heparyny. Podobno najlepiej ja włączyć wcześniej od dodatniego wyniku beta HCG lub testu do max 7 tyg. Ale nie wiem czy brać jak zespół nie jest 100% pewny. Trochę boję się jednak mozliwych krwawien po heparyne.
No kurcze tak dlugo czekalam przeciez wiesz [emoji173] Ostatnio jak rozmawialam z lekarzem to mi powiedzial ze za duzo pecherzykow to tez nie dobrze bo wtedy mniejsza jakosc komorek. Ostatnio mi tez wyszedl zespol antykardiolipinowy watpliwy wiec powtorzylam badanie i czekam na wyniki;) chce dodac heparyna zaraz po pick upie. Ja to chyba jak rozenkowa na zastrzykach czuje sie chyba lepiej niz normalnie. Jakos tak sie bardzo wyciszylam a przeciez to u mnie bardzo dziwne. Moze dlatego ze podchodze do tego bardzo zadaniowo. Ty tez za chwilke juz sie bedziesz kluc ;)
 
To dlatego ze przeciaganie sie wplywa na lepsze krazenie i poprawia elastycznosc miesni a takze dotlenia nasze mozgi i wywoluje uczucie odprezenia [emoji7] w ciazy tez mozna smialo sie przeciagac [emoji28][emoji28][emoji28]
A w trakcie seksu nie trzeba sztywno leżeć[emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry