reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Poza tym przeciez sa nasze dziewczynki z Gameta Gdynia. @Liliana87 @Czarna1985 i dziewczyny mialy sporo zarodkow... A przeciez to jest ten sam standard a Rzgow to tak naprawde centum sterowania ;) Jest jeszcze @Linaaa kochana co toba kieorwalo w zmianie kliniki na nasza?
Hej. Czytałam opinie, wiem że są jak du** każdy ma swoją ale bywają pomocne. Tak naprawdę złożyło się kilka czynników dojazd parking (w Warszawie to był koszmar) ceny wizyt. Mogliśmy zostać w invicta ale podnieśli ceny i trochę mieliśmy zastrzeżeń ale mają dobre labo. Czasem porostu trzeba coś zmienić 😉
 
reklama
I jeszcze jedno. Powiedzialyscie rodzinie o iv odrazu czy dopiero później..ja jakos nie moge sie zdobyc na rozmowę...
Z rodziny tylko wiedzą moi rodzice. Jestem jedynaczką. Bardzo nam kibicują, choć nie umieją wspierać w trudnych momentach...
No i mam takie wrażenie, że teraz przy drugim podejściu już trochę tak na to patrzą, że po co nam to wszystko, skoro już się raz udalo i mamy już dziecko...
 
Niewiem. Jestem w kropce. Szczerze mam parcie na ivf. Wyniki immuno będę 24 max. A wizytę do lekarza na 18.05. Dużo czasu. Trzeba jwszcze brać pod uwagę to jak się cykle z wizytami zbiegną Mam rozkminę . Tyle czekać?? Szczerze nie chcę już tyle czekam. A podchodzić do transferu bez zaleceń też słabo. Niewiem co robić
Czekaj ;) Warto cos zmienic i poglebic diagnoze ;) Tyle to nie jest duzo ;)
 
Dziewczyny, rade poproszę...
Co polecacie na zrosty ?
W żyłach babka mi dziś powiedziała pobierając krew ze zrost na zroscie że mam stosować jakąś maść rozgrzewająca czy coś.
Nie mam bladego pojęcia co z nimi zrobić.
Po ostatnim badaniu i codziennym kuciu tak mi wyszło i jest ręce sine A jak dotykam to centralnie same kropki czuje.
Masc z borowiny ;)
 
Dziewczyny, rade poproszę...
Co polecacie na zrosty ?
W żyłach babka mi dziś powiedziała pobierając krew ze zrost na zroscie że mam stosować jakąś maść rozgrzewająca czy coś.
Nie mam bladego pojęcia co z nimi zrobić.
Po ostatnim badaniu i codziennym kuciu tak mi wyszło i jest ręce sine A jak dotykam to centralnie same kropki czuje.
Zaraz mi sie nasuwa ze powinnas tez zrobic zespol antykardiolipinowy. Dopilnuj zeby ci od jutra przypisali heparyne jesli jej nie mials wczesnie ;)
 
Tak ze zabwane ja nigdy nikomu nie daje Grrr a sama ich juz dostalam chyba z 15 😂 😂 😂 😂 😂 😂 Doskonale cie rozumiem ja juz tez watpie we wszystko co bylo dla mnie zrozumiale ;) Najgorsze ze wlasnie w panice czlowiek zaczyna watpic i szalec ;) A co do przeciagania to polecam bez wzgledu czy jestes w ciazy czy nie ale jest baaardzzzo bardzo zdrowe ;)
Zawsze jak sie przeciagalam to skurcze łydki mnie łapały hahaha wiec dosyc bolesne mam wspomnienia😁
 
reklama
Do góry