reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam Drogie Panie :)
Jestem nowa na tym forum, niestety już z niemiłymi przejściami. Jestem po dwóch nieudanych transferach. Aktualnie 2dpt. W poniedziałek miałam odwołany transfer 3-dniowego zarodka z powodu cytuje "zarodek nie nadaje się do transferu, nie rozwija się". Zarodek został pozostawiony do 5 doby do obserwacji. O dziwo podjął walkę i zaczął się dzielić. W środę kiedy był 5dniowym w momencie transferu był częściowo kompaktujacy co było kryterium minimalnym na daną chwile. Czy w historii tego forum bądź innych zasobów slyszalyscie o powodzeniu transferów zarodkow opoznionych?
Pozdrawiam!
Tak podano murolę w piątej dobie, czyli opóźnienie jeden dzień. Chłopiec jest już na świecie.
 
Gorzej jak 3 ginekologów powie Ci, że to czynnościowa, czekoladowa, a inny krwotoczna ;)
No właśnie. Najgorsze jest to ze co ginekolog to inna diagnoza. Ja np. Mialam robioną niepotrzebnie laparoskopie (druga) bo wystrcxyla wylacznie histeroskopia ktora wystarczyła do diagnozy..albo lekarz ktory nie wyczaił ciąży pozamacicznej przez co stracilam jedyny funkcjonujący jajowod ...echh...szkoda gadać..jyž chyba zadnemu nie zaufam w 100 %
 
Dziewczyny, rade poproszę...
Co polecacie na zrosty ?
W żyłach babka mi dziś powiedziała pobierając krew ze zrost na zroscie że mam stosować jakąś maść rozgrzewająca czy coś.
Nie mam bladego pojęcia co z nimi zrobić.
Po ostatnim badaniu i codziennym kuciu tak mi wyszło i jest ręce sine A jak dotykam to centralnie same kropki czuje.
 
reklama
Dziewuszki. Proszę o trzymanie kciuków. Jutro rano 5ty zastrzyk i pierwszy podgląd. Ciekawe czy coś tam się już "wykluło"... a poza tym stwierdzam że jestem najstarsza na forum...37 lat ... ale najmniej doświadczona w iv. A wogóle to strasznie wciąga....to forum...czytam nawet w pracy..a jak nie da rady to siedze wieczorem i nadrabiam..przeciez trzeba wszystko przeczytać 😆pozdro
Chyba muszę Cię zmartwić. Najstarsza tu nie jesteś. Przykro mi. Z tym doświadczeniem, to nie idź po rekord😉Lepiej bić rekordy w innych dziedzinach.
A tak bardziej serio to powodzenia na podglądzie ✊✊✊
 
Do góry