reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam.Mam takie pytanie do dziewczyn ,które były u J.Paśnik.Próbuje od kilku dni dodzwonić się, by umówić wizytę,ale nikt nie odbiera.Czy jest jakiś inny możliwy kontakt?
Ja w zeszłym roku kilka razy byłam tu na forum.Dodam,że jesteśmy po trzech nieudanych transferach,jedno podejście do in vitro.Musiałamdag sobie prawie rok przerwy,by odpocząć psychicznie i teraz chce zacząć od Paśnika.Staramy się ok 10 lat ,kilka inseminacji i nigdy nie byłam w ciąży.
@fredka84 odpowie ;)
 
reklama
I teraz trzęsę portami bo wczoraj rozmawiałam ze znajomym który był tydzień temu w Wenecji [emoji85][emoji85] a tam koronawirus panuje
 
Nie martw się. Duzy estradiol, to duzo dojrzalych komórek. Zarodeczki na Ciebie zaczekają. Moja pierwsza procedura tak wyglądała. Wszystko do mrożenia a ja zdezorientowana bo nie wiedziałam ze tak tez może byc ok. Dojdziesz do siebie, przygotujesz się do crio i też bedzie dobrze. Uszka do góry 😘Najgorsze te zawiedzione oczekiwania w sumie. Bo reszta nadal bardzo ok😘
Wiesz to po prostu logistycznie trzeba znów wszystko zaplanować urlopy itp i masz racje, że najgorsze zawiedzione oczekiwania. Tak chciałam bardzo zabrać maluszka. Oby jakieś byly.
Gratuluję pięknej bety 😘
Nie martw sie. Wiesz przeciez ze lepiej zeby organizm odpaczal troche do transferu. Teraz po punkcji przenajmniej mozesz zadzialac z accofilem tak?
Tak będę mogła. Już pytałam mojej Pani dr. Stwierdziła, że da mi wszystko co chce choć ona wolałaby scratching 😉
 
Witam.Mam takie pytanie do dziewczyn ,które były u J.Paśnik.Próbuje od kilku dni dodzwonić się, by umówić wizytę,ale nikt nie odbiera.Czy jest jakiś inny możliwy kontakt?
Ja w zeszłym roku kilka razy byłam tu na forum.Dodam,że jesteśmy po trzech nieudanych transferach,jedno podejście do in vitro.Musiałamdag sobie prawie rok przerwy,by odpocząć psychicznie i teraz chce zacząć od Paśnika.Staramy się ok 10 lat ,kilka inseminacji i nigdy nie byłam w ciąży.
Tam odbierają telefony od 11-tej bodajże i musisz próbować do skutku. Mi się udało dodzwonić w jeden dzień po kilku próbach.
Napisz e-maila - może tak szybciej do nich dotrzesz.
Coś mi się obiło o uszy że tam będą przyjmować w kwietniu tylko z listy rezerwowej, ale ja sklerozę mam i mogę się mylić
Ja też do nich napisałam bo już mnie wkur... ją tym że ciągle nie mam wyników [emoji49]. Ale jeszcze nie odpisali
 
reklama
Do góry