reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja dzis napisze narazie tylko tyle ze nogi mi wchodza w DUPE [emoji23] NAJPIER BIEGALAM A POZNIEJ BIEGALAM PO IKEI I TA IMPREZA @fredka84 mordeczko ja pije alko :o lukasz mnie na chwile podrzuci do domu bo musialam estrofem wziac a zapomnialam )
Czadowo wyglądasz, i ten Twój piękny uśmiech [emoji8].
Pij, to smutki i zły nastrój przejdą [emoji8].
 
To jeszcze ja dorzucę moje 2 grosze. W sumie to zastanawiałam się czy to pisać. Ale napiszę. Bo gadałyśmy dotąd o wszystkim. O tym co dobre, co zabawne, o tym co smutne, czasem tragiczne, ciekawe lub mniej. O życiu i nie tylko. Ja do tego podchodziłam tak, że jeśli coś mnie mniej interesowało to nie wgłębiałam się za bardzo. Po prostu.
Jak komuś nie wychodziło to smuciłam się tak, jakby to mnie spotkało, jak się udawało to mimo własnych porażek umiałam cieszyć się tym, ze ktoś się po wielu latach doczekał swojego cudu.
Na zawsze będę pamiętać jak razem z @goffa13 i @Murawa podchodziłyśmy do transferu we wrześniu.Tylko jednej z nas trzech się udało. Jak w statystykach... 30%... Za kilka miesięcy bedę śmiało mogła powiedzieć ze jestem ciocią[emoji3526]
@goffa13, Tyzresztą wiesz że cały czas cieszyłam się że Tobie się wtedy udało[emoji3590]
Jak widziałam, że ktoś przychodzi po pomoc,starałam się pomagać jak umiałam. Jak mi było źle, to dostawałam pomoc od Was.
Wykasowałam przed chwilą treść kilku dzisiejszych moich postów. Jeśli komuś sprawiły przykrość, przepraszam.
Nigdy nie miałam i nie będę mieć takich intencji, żeby sprawiać komukolwiek przykrość.
To chyba tyle na dziś.
Dobrej nocki Wam życzę [emoji8]
Necia, mi wcale nie chodzi żebyś ty posty kasowała [emoji33]. Ja też nie chciałam nikogo urazić a wyszło jak zwykle...
Masz rację, po prostu w tematy które mnie nie dotyczą nie będę się wcinać.
 
Z płaczem musze poczekać aż dzieci spać pójdą. Z dalszą walką jest przede wszystkim jeden problem - kasa. Jeśli zdecydujemy się na kolejną stymulację i skądś zdobędziemy kasę to wracamy do gdańskiej invicta. Mimo wielu opinii o nich ja uważam że mają profesjonalne podejście. Stamtąd mamy dzieci. Ale nie mamy 15tys na procedurę. Nie mamy skąd pożyczyć. A czas ucieka i ani mój wiek ani AMH się nie poprawia.
Wiem jakie to trudne. Pragnienie dziecka jest takie samo, nieważne czy pierwsze, drugie, trzecie. Trzymaj się i nie poddawaj.
 
Niewiasty drogie. Niektóre mnie moga kojarzyć, większość raczej nie i to dobrze bo pewno sa juz makuskami. Gdyby któraś z Was miala termin do Pasnika a nie chciala zrezygnować z wizyty to proszę dajcie mi znac. Jestem po transferze, beta niska potem zaczęła spadac. W kolejnym cyklu jakis cod i naturalna ciąża - mam niedrozne jajowody. Ciaza poroniona w 7 tc. Przed kolejnym transferem musze miec konsultacje z docentem gdyz trzeba coś zmienić w leczeniu bo to teraz dwa razy nie zadziałało. Jestem pi serii szczepoen i dlatego zależy mi na wcześniejszej wizycie zeby ew sie tylko doszczepic a nie znow nowa seria
Z góry dziękuję za pomoc.
Ja Cię pamiętam ☺️jak odpukać będzie u nas dobrze to będę zwalniać 6.04
Wiem,ze odległy termin i mam nadzieję ze zdobędziesz coś szybciej. Ale w razie W to dawaj znać 😘
 
reklama
Dziewczyny dziś 4dpt, mam co chwila takie dość silne bóle ( skurcze), typowo jak na okres, nie mam nospy niestety, czy mogę wziąć ibuprom? Czy nie ma sensu
Paracetamol , ibuprofen nic nie pomoże. Weź sobie ewentualnie magnez. Połóż się, kilka głębokich oddechów. Pamiętaj jak ma być dobrze to będzie. Bóle okresowe w pierwszej ciąży miałam tak mocne, że test ciążowy zrobiłam gdzieś dopiero 4 dni po terminie miesiączki. Myślałam, że przyjdzie @ lada chwila. Nie przyszła:)
 
Do góry