reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@bazylia128 to magiczne składniki [emoji23] kupuję na iherb

Life Extension
Super Ubiquinol CoQ10 100mg 2tab

Thorne
VitaminD/K2 3000j
Methyl Guard 3tab

Solgar
No-Flush Niacin 500mg 1tab co 2d
Super Potency Vitamin B1 1tab co 2d
Omega 3 950mg 1tab
Chelated Iron 1tab
Glucosamine Hyaluronic acid Chondroitin MSM 2tab
Vitamin E 400IU 1tab
Advanced Calcium Complex +vit D3, K2, Zinc, Boron 1tab

Now Foods
Buffered C-1000 complex bioflavonoides 1tab

Swanson
Evening Primrose Oil 1300mg 1tab

DHEA Eljot 25mg 2tab
Ovarin 2tab
Dawaj zddjecie jak bylas mała ;) pozniej posprawdzam leki teraz nas odwiedizl nasz kumpel ten co zawsze ;)
 
reklama
@bazylia128 to magiczne składniki [emoji23] kupuję na iherb

Life Extension
Super Ubiquinol CoQ10 100mg 2tab

Thorne
VitaminD/K2 3000j
Methyl Guard 3tab

Solgar
No-Flush Niacin 500mg 1tab co 2d
Super Potency Vitamin B1 1tab co 2d
Omega 3 950mg 1tab
Chelated Iron 1tab
Glucosamine Hyaluronic acid Chondroitin MSM 2tab
Vitamin E 400IU 1tab
Advanced Calcium Complex +vit D3, K2, Zinc, Boron 1tab

Now Foods
Buffered C-1000 complex bioflavonoides 1tab

Swanson
Evening Primrose Oil 1300mg 1tab

DHEA Eljot 25mg 2tab
Ovarin 2tab
Ten Methyl Guard bierzesz na mutacje MTFHR ? To rozumiem jest compex witamin B i metylowany kwas foliowy , a w jakiej dawce on tam występuje? Lekarz Ci aż 3 tabsy na dzień zalecił?
 
Ja tak miałam przy plamieniu w 6 tyg, że jakieś lekarki stażystki mnie badały i najpierw sprawdziły szyjkę, zakładając wziernik i rękoma sprawdzała szyjkę i czy są ślady krwi w szyjce- to już chyba jakimś specjalnym patyczkiem? A później miałam badanie USG.
Aahaaa to tez mialam na sorze wziernik zalozony i zajrzal sobie tylko do srodka i mowi ze pełno luteiny widzi. Ale to chwilkę trwalo na szczęście
 
jejjjjekkkuuuu no taki podobny usta, nosek wszystko ;) Co do podobienstwa to ja mam dwoch starszych braci ten na stadionie jest ode mnie trzy lata starszy a wyglada jak taki szczyl co nie :biggrin2: 😂 On juz ma dwojke dzieci na tym drugim zdjeciu brat starszy o 5 lat ale on styrany zyciem :biggrin2: prowadzi firme budowlana ma wymagajaca zone :biggrin2: ale ja lubie :biggrin2: dba o mnie :biggrin2: tez maja dwojke dziciorow :biggrin2: Ja oczywiscie na kazdym zdjeciu uchichrana na trzezwo czy po pijaku dla mnie kazda okazja do posmiacia sie jest dobra 😂 Podobni jestesmy ?
Jejku uu aleś Ty piękna jesteś 😊 no pewnie, że podobni 😉
 
Ja bym się zgodziła na USG dopochwowe, do ok 12tygodnia (czasem 10, ale musi być naprawdę dobry sprzęt) robi się USG dopochwowe, przez brzuch na 100% nic nie będzie widać, a poza tym zarówno USG dopochwowe jak i przezbrzuszne jest w 100% bezpieczne, ja miałam przy plamieniu i krwawieniu (6 i 8tydzien) na IP przyjęć robione i upewnienie się, że dzidziuś żyje było dla mnie mnie ważne, a na IP w dwóch różnych szpitalach podkreślali, że nie robiliby mi badania, które mogłoby zaszkodzić dziecku. Na wziernik i badanie rękoma bym się nie zgodziła, ale na USG już tak. Chyba że rzeczywiście do piątku wytrzymasz, to już sama musisz ocenić swój stan, opanowanie i czy będziesz spokojna bez tego badania do piątku [emoji846]
Wczoraj najpierw przed usg wkładała wziernik..dwa razy i wyciągala go, cały brązowy.
 
Ty tez mowisz mamusia, tatus ? Ja i moi bracia tez tak mowimy tylko nie bratowe [emoji28] Tak zostalismy nauczeni ... a do tesci mowie Jola, Jurek :biggrin2:
Tak. Tak mówimy. I moi rodzice do swoich rodziców tez tak mowil I do samego konca ;) jak gdzieś za dziecka się powiedziało mamo to tata zawsze nas poprawil. A teraz by mi to przez gardło nie przeszło.. mamusia i tatuś. Do teściowej tez po ślubie zaczelam mowic mamusia ale tak mnie wkurwia tym, ze w ogole jest, ze zaczęłam się do niej zwracać bezosobowo, bo nie zasługuje zeby tak ladne i do niej mówić.
 
reklama
A to ja w zerowce a potem 1 klasa a wczesniejsze to musze poszukac.
 

Załączniki

  • 1581800132178-834417846.jpg
    1581800132178-834417846.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 82
  • 15818001727481401460767.jpg
    15818001727481401460767.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 78
Do góry