reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja z moim Tatinkiem 😍😉 już wtedy trenowałam mine „co się gapisz chamie” 🤪🤪🤪🤣🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • 43094F29-4CC5-4D30-95B2-21EBDFB7AE46.jpeg
    43094F29-4CC5-4D30-95B2-21EBDFB7AE46.jpeg
    83,1 KB · Wyświetleń: 87
Klaudia anita bedzie dobrze u ciebie masz mocnego zarodka tak ten biakup byl przy moim pietwszym transferze i zapamietal mnie ... Ale ziolkowski ma super syna niewiem czy kojarzysz bardzo bardzo fajny lekarz sypatyczny odrazu wszystko tlumaczy i wogole taki czuly i uprzejmy po punkcji mi robil kontrolne usg i mnie wypisywal do domu ale w zyciu nie poczulam sie az tak zaopiekowana no i przystojniacha przynajniej mi sie wydaje normalnie jesCze zden lekarz mi nie pomagal z fotela schodzic i w wogole obchodzil sie jak z jajkiem aam pytanie czy jak bym do kielc sie dostala jakims busem to do gamety jest jakis bus?bo nie chce ju tego tak ciagle ciagac .... Kurcze nie moge sie doczekac tej srody bedziesz ju z z kropusiem ale fajnie tez bym juz mojego przytulila ale to potrwa jesCze troche i wogole niewiem ci ten moj na to ale ja sie nie poddam tak latwo. Nie nylam ma zadnych konsultacjach tetaz pojade jak bede miala badania i na chamydie bo juz niewiem czy u niego trzeba robic? Moze bys sie podpytala przy okazji ale oczywiscie nie powinnam o to prosic bo masz myslec o sobie i swoim kropusiu jakos czuje ze sie wam poszczesci
.. Informuj nas i zdjecie poprosimy :) jak mala klaudia wygladala
 
Ten Methyl Guard bierzesz na mutacje MTFHR ? To rozumiem jest compex witamin B i metylowany kwas foliowy , a w jakiej dawce on tam występuje? Lekarz Ci aż 3 tabsy na dzień zalecił?
Tak, na mutację. Przy 3 tabsach dopiero zeszły mi zajady a non stop się męczyłam. Teraz wyniki krwi w normie, w sensie kw.foliowy, witb12 i homocysteina.
Screenshot_20200215-221803_iHerb.jpeg
 
No i wogole to wiecie co trapi mnie ze ostatnio jak jestem bez lekow to chyba nieam owulacji zauwazylam to po stymulacji. Dzis jutro to na bank powinnam miec a tu ni grama sluzu w dodatku od 3 dni mnie tak cmiaca boli kuje tak jakby cos na macicy troche sie cykam bo to triche takie uczucie jakie mialam przy biochemicznej. I badz tu madrym
 
reklama
Necia jakos takysle o tobie. Iam takie odczucie a wiesz juz kiedys o tym mowilam zreszta wykrakalam lilianie ze sie wam uda i maksik bedzie mial konkurencje ale pewnie jako starszy braciszek bedzie opiekunczy bo widac to po jego oczach a wogole to zobaczy juz raz sie udalo i czymam kciuki wiem ze ci ciezko przytulam i staraj sie myslec pozytywnie nawet gdyby to masz plan jest pasnik a on czyni cuda zreszta jestes umowiona a to szybko nawet.. Ale mysle ze bedzie ok i tego sie trzymaj zycze spokoju i wytrwalosci dla ciebie dla was wszystich i siebie
 
Do góry