reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Necia jakos takysle o tobie. Iam takie odczucie a wiesz juz kiedys o tym mowilam zreszta wykrakalam lilianie ze sie wam uda i maksik bedzie mial konkurencje ale pewnie jako starszy braciszek bedzie opiekunczy bo widac to po jego oczach a wogole to zobaczy juz raz sie udalo i czymam kciuki wiem ze ci ciezko przytulam i staraj sie myslec pozytywnie nawet gdyby to masz plan jest pasnik a on czyni cuda zreszta jestes umowiona a to szybko nawet.. Ale mysle ze bedzie ok i tego sie trzymaj zycze spokoju i wytrwalosci dla ciebie dla was wszystich i siebie
Dziękuję Kochana. Wiem, ze nie mamy obiektywnie najgorszej sytuacji. 3 zarodki to nie 0. Znowu oglądałam zdjęcie tego mojego maluszka, ktorego dziś przygarnęłam. Jakoś tak lubię na niego patrzeć. Wiem, że szanse powodzenia są zapewne niewielkie, ale nie mogłam się powstrzymać. Tak bym chciała, zeby został ale teraz to juz nie mam na to wplywu. Znowu jak zawsze pozostaje czekanie.
Nie wiem jak mój M ze mną wytrzymuje, bo ja juz mu powiedziałam ze jak się teraz nie uda z tymi trzema, to zmieniamy klinikę na Novum. Bo mi juz wystraczy tej Invicty. Wiem, ze nigdzie nie jest idealnie, ale chciałabym, zeby ktos na nas spojrzał świeżym okiem i pomógł przeskoczyć to co teraz zawodzi.
A jak u Ciebie teraz sytuacja?Dogadaliście się co do jakichś konkretów?
 
Ja z moim Tatinkiem 😍😉 już wtedy trenowałam mine „co się gapisz chamie” 🤪🤪🤪🤣🤣🤣🤣
jakie tata ma cudne wloski !!!!!!!!!!!!!!! A ty do siebie podobna ;) doskonale pamietam ze zdjecia Twwoja twarz pieknoto ;) ja chyba naprawde mam problem z ortografia :o tyle czytam a w pracey zawsze za mnie pisza moze ma dyzortografie hmmm ;( A za to moj lukasz jest lezwo reczny!!! wiec przy nim nie czuje sie najgorzej :) jesssuu to nasze dziecko to bedzie chyba jakies nie do ogarniecia ;)
 
jejjjjekkkuuuu no taki podobny usta, nosek wszystko ;) Co do podobienstwa to ja mam dwoch starszych braci ten na stadionie jest ode mnie trzy lata starszy a wyglada jak taki szczyl co nie :biggrin2: 😂 On juz ma dwojke dzieci na tym drugim zdjeciu brat starszy o 5 lat ale on styrany zyciem :biggrin2: prowadzi firme budowlana ma wymagajaca zone :biggrin2: ale ja lubie :biggrin2: dba o mnie :biggrin2: tez maja dwojke dziciorow :biggrin2: Ja oczywiscie na kazdym zdjeciu uchichrana na trzezwo czy po pijaku dla mnie kazda okazja do posmiacia sie jest dobra 😂 Podobni jestesmy ?
Ale za to jak mojemu mezuniu sutek stoi :) Zboczuch :) @Czarna1985 czy ty tez masz tak samo jak ja moje psiaki jak tylko sie zamkne w jakims pomieszczeniu np lazience zeby sie umyc to dmuchaja tak glosno w drzwi 😅 jak im ie otworze to tak beda caly cas robic i nie jestem pewna czy dmuchaja czy wdychaja ❤
 
Ale za to jak mojemu mezuniu sutek stoi :) Zboczuch :) @Czarna1985 czy ty tez masz tak samo jak ja moje psiaki jak tylko sie zamkne w jakims pomieszczeniu np lazience zeby sie umyc to dmuchaja tak glosno w drzwi 😅 jak im ie otworze to tak beda caly cas robic i nie jestem pewna czy dmuchaja czy wdychaja ❤
😂 dokładnie ta sama historia. Tzn ze oni nas bardzo kochaja❤
Moj dzisiaj tez niezly agent. W nocy położył sobie lapke na moja rękę i tak spal przesunelam reke a on znowu polozyl😂tak jak by chcial czuc ze jestem. Dziwne bo nigdy tak nie mial. Rano wstalismy o on nie wstaje😂moj Łukasz wstawaj gosci mamy a on nic😂😂😂wstal dopiero po naszym śniadaniu. Usmialismy sie wszyscy chyba musiał być bardzo zmęczony
 
reklama
😂 dokładnie ta sama historia. Tzn ze oni nas bardzo kochaja❤
Moj dzisiaj tez niezly agent. W nocy położył sobie lapke na moja rękę i tak spal przesunelam reke a on znowu polozyl😂tak jak by chcial czuc ze jestem. Dziwne bo nigdy tak nie mial. Rano wstalismy o on nie wstaje😂moj Łukasz wstawaj gosci mamy a on nic😂😂😂wstal dopiero po naszym śniadaniu. Usmialismy sie wszyscy chyba musiał być bardzo zmęczony
Jakby alutka jak rano wstajemy nie zaczela sie czochrac to bym narobila paniki ;) I ja tak potrafie o 6 rano jak nie biegam patrzec jak ona sie cieszy na lozku 😅 ale to jest taka lambada grubaska ;) i sie przede mna popisuje ;) Oczywiscie liczy na jakis przysmaczek ❤ a maly Ozi nie wie o co chodzi i probuje nadrobic szczekajac
:biggrin2:
 
Do góry