reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale się wystraszyłam ;( A jak weszłam na oddział A tam ta sama pielęgniarka co przy pozamacicznej mnoe traktowała jak gowno to myslalam,ze zemdleje. I jak pierwszy tekst ze 7 tydzien to i tak nic nie zrobia... A ja do niej że pani mnie pamięta na pewno bo ja panią do końca zycia zapamietam.. przypomniała sobie w minutę i zaczela mnie tulić i po plecach głaskać. I teraz dla mnie miła..
Trzymaj sie, stres napewno ogromny I co gorsza nie masz na nic wplywu.. Ale ja z wlasnego doswiadczenia wiem że lekarze bardziej straszą niz jest to potrzebne.. Mnie kazali się liczyć z najgorszym w 23tc a okazało się wszystko da się wylezec i nie było aż tak strasznie jak oni to przedstawiali..
Odklejajaca się kosmowka to stosunkowo częsta przypadłość właśnie po in vitro.. Jak będziesz leżeć nie powinno się nic złego stać, potrzeba Ci kilku tygodni aby to opanować. Dasz radę!
 
Trzymaj sie, stres napewno ogromny I co gorsza nie masz na nic wplywu.. Ale ja z wlasnego doswiadczenia wiem że lekarze bardziej straszą niz jest to potrzebne.. Mnie kazali się liczyć z najgorszym w 23tc a okazało się wszystko da się wylezec i nie było aż tak strasznie jak oni to przedstawiali..
Odklejajaca się kosmowka to stosunkowo częsta przypadłość właśnie po in vitro.. Jak będziesz leżeć nie powinno się nic złego stać, potrzeba Ci kilku tygodni aby to opanować. Dasz radę!
Kilku tygodni??? To powinnam pojsc na zwolnienie chyba.. w piątek mamy wizytę w Gamecie, ta serduszkowa. To do piątku wezme na pewno...
 
Dobrze jej powiedziałaś! 💪🏼 Pinda jedna niech już będzie miła....
One są znieczulone. Leżałam trzy miesiące i większość położnych otworzyła się i były to naprawdę fajne babki. Może dwie nigdy się do mnie nie uśmiechnęły, nie zagadały, nic , skała.
Ale dobrze jest zwracać uwagę.
 
Kilku tygodni??? To powinnam pojsc na zwolnienie chyba.. w piątek mamy wizytę w Gamecie, ta serduszkowa. To do piątku wezme na pewno...
No w kilka dni to na pewno nie.. Przecież nawet jak już nie będzie nic widoczne na usg to w środku dokładnie nie sprawdzisz.. Idź na zwolnienie do 12tc aby to wylezec i wtedy musi być dobrze.. Który u Ciebie tc?
 
reklama
Do góry