reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Super się złożyło 😁. W grupie raźniej. Zastanawiałaś się jaki poród? Ja cesarkę, miałam laserowa korekcie wzroku i mam takie zalecenia.
Ja póki co ni mam żadnych chyba wskazań do cesarskiego cięcia, ale zobaczę po połówkowym, bo Profesor, do którego jeżdżę podobno na podstawie badania i przepływów czasem zleca CC. Dla mnie to nie ma znaczenia, zrobię tak jak lekarze mi powiedzą ☺️
 
Dziewczyny, często o Was myślę, zaglądam co jakiś czas by wiedzieć co u Was, kto dalej walczy, kto cieszy się z pozytywnej bety. 😁
Wy rozumiecie cała ta burze emocji, porażki i ponowne podnoszenie się do walki. Akurat minęła mi połowa ciąży i powiem Wam, że chyba dopiero teraz jest spokojnie u nas w domu😉 ivf nas przeczołgali jako parę, małżeństwo, ale warto!
Bylismy dzisiaj na usg połówkowym, młoda ma 330g, ma piękny nosek😍 cała reszta też w normie🥰
Tego Wam życzę! Trzymam kciuki za każdą z osobna, byście miały siłę, kto jak nie Wy!
.
IMG_20200213_193932.jpg

@bazylia128 prosze wpisz mnie na 2 lipca na termin porodu
 
26dpt i było 6 +3
SPOKO ❤ Nie masz sie juz czym stresowac. Przesylam Ci wypowiedz jednego z lekarzy chyba najlepszej kliniki NOVUM w Warszawie. Czytaj i oddychaj :-D
Sam pęcherzyk ciążowy możliwy jest do zaobserwowania w trakcie badania USG około 22. dni po transferze, zarodek i akcję serca rejestruje się mniej więcej 10 dni później. Czasem może się zdarzyć, że zarodek pojawia się w obrazie USG później niż się tego spodziewano. Może być to wynik pewnych zmienności biologicznych lub technicznych związanych z samą techniką badania.
 
SPOKO [emoji173] Nie masz sie juz czym stresowac. Przesylam Ci wypowiedz jednego z lekarzy chyba najlepszej kliniki NOVUM w Warszawie. Czytaj i oddychaj :-D
Sam pęcherzyk ciążowy możliwy jest do zaobserwowania w trakcie badania USG około 22. dni po transferze, zarodek i akcję serca rejestruje się mniej więcej 10 dni później. Czasem może się zdarzyć, że zarodek pojawia się w obrazie USG później niż się tego spodziewano. Może być to wynik pewnych zmienności biologicznych lub technicznych związanych z samą techniką badania.

Dziękuje kochana 🥰[emoji8][emoji8][emoji8] podniosłas mnie na duchu
 
Dziewczyny, często o Was myślę, zaglądam co jakiś czas by wiedzieć co u Was, kto dalej walczy, kto cieszy się z pozytywnej bety. 😁
Wy rozumiecie cała ta burze emocji, porażki i ponowne podnoszenie się do walki. Akurat minęła mi połowa ciąży i powiem Wam, że chyba dopiero teraz jest spokojnie u nas w domu😉 ivf nas przeczołgali jako parę, małżeństwo, ale warto!
Bylismy dzisiaj na usg połówkowym, młoda ma 330g, ma piękny nosek😍 cała reszta też w normie🥰
Tego Wam życzę! Trzymam kciuki za każdą z osobna, byście miały siłę, kto jak nie Wy!
. Zobacz załącznik 1080129
@bazylia128 prosze wpisz mnie na 2 lipca na termin porodu
Chyba naprawde nas slabo czytasz bo juz dawno tam jestes wpisana :-D ❤ Super wspaniale wiadomosci ❤ Mam caly czas nadzieje ze nadejdzie taki dzien i sama sie bede mogla wpisac na dzien porodu ❤
 
reklama
Tak samo pasuje i tez nienawidze. Na szczescie udalo sie namowic meza zeby oddawal koszule do prasowalni. Chodzi w nich codziennie, w weekend tracilam pol dnia na prasowanie bleee
Mój na szczęście zakłada tylko od święta;) za to ja dość często. To na takiej prasowalni sie muszą namachać [emoji41]
 
Do góry