reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Patent? Zero patentu. Lecisz najpierw kołnierzyk, potem karczek, potem rękawy A na końcu reszta, plecki i boki. Rękawów nienawidzę i nigdy nie sa idealo.
Tak samo pasuje i tez nienawidze. Na szczescie udalo sie namowic meza zeby oddawal koszule do prasowalni. Chodzi w nich codziennie, w weekend tracilam pol dnia na prasowanie bleee
 
reklama
Co do tej ksiazki to babcia miala urodziny 7.2.2020 no ale imprza jutro ;) Nie wiem jak sie z tym wszystkim jutro wyrobimy. Czy wy tez wchodzilyscie ze swoimi do pokoju an oddanie nasienia? Bo ten mnie tu juz meczy ze mam z nim wejsc ;)
Ja cały czas z moim wchodziłam, tylko raz musiał iść sam i potem mi gadał że się cały spocił ze stresu
 
Przykro mi[emoji8] tez tak mialam... dlugo dlugo nie mialam zadnych emocji... albo twarda skora juz albo reakcja opozniona... za to jak potem dotarlo to ze zdwojona moca.
Kochana masz zarodki. Badaj sie dalej i polecam immunologa. Ja zaluje ze nie zbadalam tego jak jeszcze mialam zarodki.
A histeroskopie mialas robiona??
Tak miałam, jest wszystko dobrze.
 
reklama
Co do tej ksiazki to babcia miala urodziny 7.2.2020 no ale imprza jutro ;) Nie wiem jak sie z tym wszystkim jutro wyrobimy. Czy wy tez wchodzilyscie ze swoimi do pokoju an oddanie nasienia? Bo ten mnie tu juz meczy ze mam z nim wejsc ;)

Mój nigdy nawet zabraniał mi przeszkadzać jak sam w domu przed inseminacja oddawał. A przed in vitro to i tak on oddawał w innej klinice jak ja dochodziłam do siebie po punkcji.
 
Do góry