reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki dzwonili z labolatorium. Nie jest tak dobrze jak się spodziewałam i jestem wściekła !! Zapłodnili 6. Z tego 4 się dzieliły ale po drodze 2 zatrzymały się w rozwoju i finalnie mamy zamrożone dwie blastocysty 4.1.1 i 4.2.2. Ale jestem wściekła bo było 11 dojrzałych komórek i tych 5 nie zamrozili bo w zgodzie było ze maja zamrozić powyżej 6. Ale ja myślałam ze jeśli będzie powyżej 6 dojrzałych komórek czyli 6 do zapłodnienia a reszta do mrożenia 😭😭😭ale w sunie pani powiedziała ze wybrali najlepsze a reszta była średniej jakości wiec mogłyby nie przetrwać mrożenia...
Ahhhh dziewczynki mamy tylko dwie blastki to tylko dwie szanse tak bardzo się boje 😭😭😭 wiem ze wystarczy ta jedna jedyna ale jakie są szanse ze uda się za pierwszym razem ... niewielkie 😭
Choć i tak kocham już te moje dwie dzielne śnieżynki ❤️❤️
Tez bym się wkurzyła 😠, ale to już nic teraz nie da... skup się na tym co pozytywne, masz dwa zarodki, wiec dwie ogromne szanse. Skup się na tym 🙂, postaraj... bo nastawienie przed transferem tez jest ważne 😘
 
Kochana, wypłacz się ale się nie poddawaj! To był Twój drugi transfer. Ruszlo, a to najważniejsze. Teraz lekarz bedzie wiedział jak podejść do 3 razu. Moze włączy wiele więcej leków. Moze zaproponuje dodatkowe procedury. Czy Ty badałaś sobie trombofilie?
Nie ...
Brałam tylko luteine dopochwowo, duphaston i prolutex zastrzyk
 
Nie ...
Brałam tylko luteine dopochwowo, duphaston i prolutex zastrzyk
To zbadaj sobie te mutacje. To jest koszt ok 380zl, zamawiasz pakiet, przesyłają do domu i odsyłasz. Wszystko sprawnie. Jeśli coś wyjdzie to przy następnym transferze dostaniesz heparynę.
Co do zarodków, to tak jak napisala @Netiaskitchen musicie się zastanowić na spokojnie, to bardzo indywidualne. Ale przed 3 transferem na pewno bym coś dobadala. Zapytaj i histeroskopie.
 
reklama
To zbadaj sobie te mutacje. To jest koszt ok 380zl, zamawiasz pakiet, przesyłają do domu i odsyłasz. Wszystko sprawnie. Jeśli coś wyjdzie to przy następnym transferze dostaniesz heparynę.
Co do zarodków, to tak jak napisala @Netiaskitchen musicie się zastanowić na spokojnie, to bardzo indywidualne. Ale przed 3 transferem na pewno bym coś dobadala. Zapytaj i histeroskopie.
Miałam, jest czyta
 
Do góry