reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Tasza a ty dalej nie mozesz wstac od tego jedzenia ? :-D Opowiadaj ;)
No ledwo przeżułam ale wstałam[emoji3]

Z wrażenia zapomniałam zapłacić za kalosze dla młodej i już odeszłam z nimi od kasy, na szczęście uprzejma pani poinformowała mnie o moim fopa[emoji23]

A pptem wróciłam do domu to pewien wyspany nawis przykleił się, Pawła musiałam ściemnić i tak mi zeszło[emoji23]

Nie wiedziałam jak mu to powiedzieć, to kupiłam takiego gryzaka grzybka, którego młoda kiedyś bardzo lubiła a zgubiła. I mówię-mam coś dla Ciebie, każę zamknąć oczy i kładę na ręce. On patrzy zaskoczony czy to dla młodej, a ja że nie, da komuś innemu. I miał taki śmieszny tik merwowy chyba w tym momencie[emoji23] mówił, że z tego co opowiadałam to on nastawiał się raczej dzisiaj na biadolenie i wino a nie na takie informacje[emoji23]
Zbyt wylewny nie był, chyba sam niedowierza jeszcze[emoji3] obczaję na dniach jak będzie się zachowywać [emoji3]

Ja nabuzowana[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]. Piczka chyba mi się od tej luteiny podrażnia, jutro doktorki zapytam co na to. W piątek mam powtórzyć betę i nie wiem czy przypadkiem we wtorek też nie pójdę bo jakoś bezpieczniej będę się czuła. Mój gin jest do końca tego tygodnia na urlopie a fajnie byłoby wykluczyć to puste jajo chociaż.

Jeśli tfu tfu tfu do połowy marca nie poronię to oddam komuś wizytę u Pasikonika. Tfu tfu tfu tfu tfu[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
 
reklama
Te nasze koty to jakieś dziwne są [emoji3526]mój Rudolf zjada ale tylko róże, a konkretnie płatki... Jak kiedyś mi taką piękną różę, którą dostałam od M opierdzielił to myślałam że go drugi raz wykastruję...
Pepsi je wszystkie warzywa z sałatki jarzynowej, uwielbia zielone oliwki i gorgonzolę[emoji23]
 
Ano, wymarzony [emoji3] jeszcze tylko piatkowy wynik i mam nadzieję że będzie ok[emoji3]

Tylko ta pierdzielona luteina chyba mnie uczula. Piecze mnie, swędzi i boli trochę cała śluzówka na wejściu do pochwy. No i trochę różowo było. Szybko rozwinął się ten dyskomfort w sumie. Trzeba będzie się z tym bawić czy lepiej wymienić to na coś innego?
Jak masz uczulenie to uważaj aby nie wdała się infekcja. Ja miałam uczulenie po lutinus, przeszłam na zastrzyki z prolutexu.
 
reklama
Kurdeeee. Dziewczyny. Glupia sprawa. Mialam sen jakis taki chyba erotyczny i orgazmowy! Kurdeeee. I sie boje o mojego Kropcia w brzuchu czy dal rade. :(:( wczoraj czulam podbrzusze i lekkie bole ale nie ciagle a dzis nic.
 
Do góry