reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Netiaskitchen wchodzi na transfer całą wysmarowana czosnkiem to by dopiero zrobiła furorę w klinice !! ;))
Ta wizja się nie zdarzy😀😀😀Nie ma szans.
Porzygałabym się po drodze od tego aromatu i w życiu nie zdążyłabym na czas😂😂😂😂
Już prędzej się wyrąbię na wycieraczce (i to bez obcasów)
 
Ja na początku drogi rzuciłam wszystkie zachcianki alkohol słodycze w desperacji piłam po 3 l wody dziennie , co tylko zwiększyło ilosc3wizyt w toalecie a dwa nieudane ivf i zaczynam myśleć że albo się uda będę żyć dalej, bo tyle kasy tyle wyrzeczeń a ja ciągle w punkcie wyjścia i bądź tu mądry i pisz wiersze jak to się mówi. Jutro punkcja więc max za 5 dni przygarniesz kropka , to npewno ten !!
Dokładnie jestem tego samego zdania, z tym że to mój pierwszy transfer będzie, więc stwierdziliśmy z mężem jak się nie uda teraz to wracamy do normalnego życia 😊 wiadomo teraz pierwsze podejście to się dmucha, żeby później nie było "aaaa mogliśmy odstawić alko itp"... Ale jakoś jestem dziwnie spokojna, jak nie ja😅
 
Dokładnie jestem tego samego zdania, z tym że to mój pierwszy transfer będzie, więc stwierdziliśmy z mężem jak się nie uda teraz to wracamy do normalnego życia 😊 wiadomo teraz pierwsze podejście to się dmucha, żeby później nie było "aaaa mogliśmy odstawić alko itp"... Ale jakoś jestem dziwnie spokojna, jak nie ja😅
Oby pierwszy i ostatni !!
 
reklama
Do góry