reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Aduś nie martw się - Twoja jest na pewno prawidłowa :tak: cały czas trzymam kciuki &&&&


ps. tak w ogóle to taki był plan na 2013 i wszystko idzie zgodnie z planem :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hola, Oskaa, Lawendowy_sen – kurujcie się i dbajcie o siebie!
Oskaa – wiem, że już musztarda po obiedzie, ale lepiej odpowiedzieć późno, niż wcale – mi też się tak raz stało, że trochę mi wyleciało ze strzykawki, zanim wbiłam igłę, pod wpływem próżni – ale to strasznych jakichś strat nie poczyniło, miałam 12 komórek pobranych
Aduś - jaka biochemiczna, z takim przyrostem bety? Ty już oficjalnie jesteś w ciąży, kochana! Ja mogę być jedynie jeszcze ofiarą kapryśnego paska...
Sony – 7 komórek to dobry wynik,a przecież stymulacja jeszcze nie zakończona, głowa do góry!
Kate – z usg na pewno będzie dobrze, jak masz takie mdłości, tzn. że jest wszystko w porządku! Tylko pamiętaj, żeby dużo pić, ja w ciąży z synkiem wylądowałam 2 razy w szpitalu z odwodnieniem i dowadniali mnie kroplówką. Co prawda to nie było w Polsce, ale tamten gin kazał dużo pić. Natomiast już wtedy źle reagowałam na luteinę, bo też mi zapisał tak na wszelki wypadek i po 2 tygodniach kazał odstawić, wszystko było dobrze… Tak że wszystko, co opisujesz, jest prawidłowe i zdrowe, maluszek już rozgaszcza się u Ciebie na dobre!
Oskaa, Miliaa, aga, hola, gotadora, madzialenak , wanda, masia, kwiatuszek – Bardzo Wam dziękuję za podtrzymanie na duchu!
Masia – sikańca mam z allegro i taniego, ale bardzo czułego, wykrywa już podobno od 10 jednostek beta
KASETOWE Testy ciążowe test ciążowy płytkowy (2944970082) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Anna – jak się czujesz po wczorajszym transferze?
Wanda – napiszę na priva nazwisko gina, żeby publicznie nikomu nie robić czarnego pr-u, to nie w moim stylu :-)
Lawendowy_sen – chyba razem z Gotadorą jeszcze Wanda będzie mieć punkcję w przyszłym tygodniu

No i wzięłam te hormony i znów mnie dopada depresja – już dwa razy dziś płakałam… A wczoraj już było tak normalnie i miło…
Nie wkurzajcie się, że odstawiłam, nie wzięłam w sumie tylko jednej dawki tak naprawdę. No, a druga była mocno spóźniona. Miałam dziś kontynuować odstawianie, ale zrobiłam ten test. Jutro zrobię jeszcze sikańca, jak wyjdzie negatywny to się zdołuję na maksa…
 
Ostatnia edycja:
Pingwinek :-) z moją punkcją to nie tak szybko, ale powinien to być ostatni tydzień stycznia ... a wiem,że będę bardzo przeżywać bo i nasze maluszki będą miec badania

Lawendowy Sen :-) trzymamy się planu, a wiesz że Ty następna jesteś :-):-):-) ja wierzę,że pomimo trudności nastąpi to bardzo szybko &&&&
 
Gotadora - czyli masz długi protokół? To trzymam kciuki, żeby ten dzień przyszedł jak najszybciej! A dlaczego decydujecie się na diagnostykę?

Lawendowy_sen - no właśnie, masz już jakieś chociażby przybliżone plany?
 
Pingwinek nie udało mi się INV i dwa razy crio :-(, pozatym mam juz swoje lata, w moim wieku to wskazane. Wole więc zrobić jak najwięcej badań, aby mieć większą pewność powodzenia
 
Witam Was Wszystkie!!!
Wygląda na to, że także będę miała punkcję w przyszłym tygodniu. Przyjęłam 6 zastrzyków ale okazało się, że komórki są ale niedojrzałe więc dostałam jeszcze trzy zastrzyki i jutro się okaże czy wystarczy.. Mam ogromną nadzieję, że będę mogła mieć punkcję we wtorek. Większa liczba zastrzyków wiąże się z większymi kosztami i dłuższym pobytem..
Nie wiem od czego to zależy ale oby już moje komórki były w pełni sił!!
Za Was dziewczynki także trzymam kciuki!!
 
reklama
Do góry