reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie tez lekarze mowia, ze bete trzeba robic dopiero w 12dpt, ja tez wariowalam i robilam sikance, ktore nie wychodzily...ale dopoki byl cien nadziei bralam leki. Dalej sie boje, a usg mam dopiero 30.1 ale staram sie wierzyc...
 
reklama
Pingwinku, podpisuje sie pod wypowiedzia kazdej z dziewczyn. blada druga kreska nie wychodzi bez ciazy przeciez... Ktory to doktor z N tak gada? powiem Ci szczerze, ze mnie tam taka jedna tez kilka razy doprowadza do lez, a potem sie okazywalo ze nie miala racji (jesli chodzi o stymulacje). W tej naszej klinice to w ogole pod wzgledem podejscia do pacjenta, empatii to czasami im wiele brakuje.
Dobrze, ze wrocilas do lekow i dalej wysylam Ci pozytywne mysli!
sciskam!
 
Pingwinku Gratuluje!!!! jest druga kreska to jest i beta! i ciąża.. nie ma innej odpowiedzi.

Dziewczyny ja jednak powtórzyłam dziś betę żeby nie żyć złudzeniami aż do wtorku, i po 25 godzinach z beta wrosła 2.5krotnie z 9 do 22.9 tj. w 7dpt po podaniu blastek. Oby maleństwo już zostało ze mną!!! Kolejna w 10dpt tak jak karze klinika, tj trzecia werka i wtedy już chyba będzie wiadomo co i jak ...
 
Aduś, gratulowałam Ci już po cichu, a teraz gratuluję z całego ♥ głośno, bo na całe gardło i do tego z fanfarami,
tak jak obiecałam :-) :-D :-) :-D

Alta Cappella: Anon. Fanfare - baroque trumpets - YouTube

stylowi_pl_dziecko_2358525.jpg
 
reklama
Do góry